Wpis z mikrobloga

Duda mógł poczekać z podpisem. teraz totalna opozycja nakręca się jak szalona na ten kodziarski marsz i jeszcze namawia patriotów, żeby na niego iść, no komedia XD

żaden szanujący się Polak tam nie pójdzie.

swoją drogą, zauważyłem wzmożoną aktywność lewackich, neuropejskich trolli. rzuca się w oczy także fakt, że kiedy postują swoją propagandę, to omijają tag #polityka .

takie pewnie dostali wytyczne od swoich przełożonych w antypolskich fundacjach sorosa i młodzieżówkach totalnej opozycji. już sporo dzisiaj takich wpisów/znalezisk zgłosiłem.

#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #wojna #ukraina #bekazpodludzi #warszawa #heheszki
  • 39
@mieszczanski_trubadur: Oj daleko mi od lewicy zarówno pod kątem poglądów gospodarczych jak i kulturowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chce normalnie żyć w wolnym kraju a nie pod dyktaturą kaczora. Specjalnie wracam wcześniej z wyjazdu by iść na marsz i zaprotestować przeciwko zamachowi stanu który chce popełnić PiS

Z fartem słoneczko - podrośniesz, zaczniesz płacić podatki, założysz rodzinę to zmądrzejesz
@mieszczanski_trubadur: No tak, standardowa odpowiedź brzmi "nie spałem" xD.

Dlatego też zgodnie z twoją propozycją, #!$%@? wszelkie mechanizmy kontrolne i oddajmy władzę w ręce jednej partii, wraz z prawem decydowania kto może być w opozycji, Trybunale Konstytucyjnym, Sądzie Najwyższym, prokuraturach, sądach powszechnych, strukturach właścicielskich prywatnych firm medialnych i komisjach mających w kompetencjach pozbawianie praw publicznych. Wytłumaczysz, w jaki sposób taki układ służy komukolwiek innemu, poza członkami tej partii?