Wpis z mikrobloga

Apeluje.

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.

W momencie jakim się znajdujemy aktualnie jest to marsz o wolność.

Ten marsz ma pokazać, wesprzeć nas wszystkich, ma pokazać niezdecydowanym, którzy myślą ‚a i tak nic nie zmienię’. Że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą NORMALNOŚCI, a nie szczujni TVPis

Ja będę na marszu, pojawię się tam po to, aby chociaż jedna osoba widząc później na nagraniach pełno osób w Warszawie pomyślała sobie, że możemy odsunąć autorytarny rząd i warto iść na wybory.

#bekazpisu #marsz #bekazprawakow #oswiadczenie #4czerwca
Pobierz
źródło: B03B9D1B-FD44-4416-8331-46AE97AECD5F
  • 177
@AtoMan: mam 34 lata wiec swietnie pamietam rzady rudego i dlaczego pis wygral w 2015. Podpowiedz: nie dzieki 500+.

Jestem na tyle ogarniety zeby nie porownywac PO sprzed 8 lat to PiSu teraz. Pytam od tygodni czym sie rozni PiS od AKTUALNEGO (dzien dzisiejszy) PO i albo mnie obrazaja jak ty teraz albo uciekaja albo bajdurza cos o tusku ad. 2010.

Wiec sie zastanow bo PO 2010 rok =/= PO 2023
@Norbercikk: wyborca PO Tomasz Lis i tyle w temacie prawda jest taka że PiS i PO skłócili Polaków. 8lat gówno rzędów PO i 8 lat gówno rzędów PiS, 8 lat gardzenia ludźmi, bezrobocie vs 8 lat rozdawnictwa i manipulacji. Ludzie są idiotami wybierając pomiędzy PiS i PO
@Norbercikk: Tak szczerze to ja nie wiem na kogo chce zagłosować ( na pewno nie na PIS) z jednej strony mam karakana który rozdaje kasę a z drugiej strony mamy Tuska który nie zabierze 500/800+ i innych a dołoży 1200 "babciowego" xD
@Norbercikk:

1. Marsz nic nie da (tak samo jak marsz kobiet po aborcji)
2. Lex Tusk nic nie da pisiurom, a nawet im zaszkodzi
3. Pis wygra wybory, ale nie będzie miał większości
4. Będzie rządzić opozycja (i całe szczeście)
5. Nikt pisiurów nie skarze potem
@Norbercikk jeszcze nie napisałeś ze głosowanie na Konfederacje to jak głosowanie na PiS. Nie oszukujmy się. Będą z nimi szukać koalicji, a jak mam sobie pomyśleć ze Braun czy Korwin maja mieć dostęp do teczek naszych SS na wezwanie (zmieniły się dopiero co przepisy) to mnie krew zalewa.