Wpis z mikrobloga

Apeluje.

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.

W momencie jakim się znajdujemy aktualnie jest to marsz o wolność.

Ten marsz ma pokazać, wesprzeć nas wszystkich, ma pokazać niezdecydowanym, którzy myślą ‚a i tak nic nie zmienię’. Że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą NORMALNOŚCI, a nie szczujni TVPis

Ja będę na marszu, pojawię się tam po to, aby chociaż jedna osoba widząc później na nagraniach pełno osób w Warszawie pomyślała sobie, że możemy odsunąć autorytarny rząd i warto iść na wybory.

#bekazpisu #marsz #bekazprawakow #oswiadczenie #4czerwca
Norbercikk - Apeluje. 

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO. 

W momencie jakim się znajd...

źródło: B03B9D1B-FD44-4416-8331-46AE97AECD5F

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.


@Norbercikk: Póki będą się afiszować że PO to będzie PO. My Polacy potrafimy walczyć z wrogiem zewnętrznym jak zostaniemy przyparci do muru ale najlepiej nas rozbraja wróg wewnętrzny gdzie wojenkami między sobą skutecznie rozdrabniamy się na drobne i osłabiamy nasze państwo w imię jakichś prywatnych wojenek. Tak skończyło się rozbiorami i jak widać wcale nie wynieśliśmy z tego szczególnej lekcji. PiS #!$%@? komisarzy
  • Odpowiedz
4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.


Pewnie że nie. To jest marsz o ratunek wszystkich potomków ruskich agentów w Polsce: lewicy, agentów bezpieki, gazety wyborczej, TVN i Polsatu, PO, sędziów z Justytucji z rodów sędziowskich Pełniących Obowiązki Polaka itp. I jeszcze przy okazji starających się rzucić gównem w wentylator, żeby ubrudzić wszystkich innych.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: ja mówię o komisji, nie bronie sądów, sądy takie złe więc jak trzeba wziąć sprawy w swoje ręce nie ? Tylko kto ma decydować, czyżby partia rządząca ? No niemożliwe... odpowiedz na moje pytanie :))
  • Odpowiedz
mam 34 lata wiec swietnie pamietam rzady rudego i dlaczego pis wygral w 2015. Podpowiedz: nie dzieki 500+.


Jestem na tyle ogarniety zeby nie porownywac PO sprzed 8 lat to PiSu teraz


@Bloodhorn: tak się składa, że mam tyle samo lat i tez to pamiętam.I że ludzie byli PO zmęczeni, i niektórzy umiarkowani chcieli dac PiSowi szansę. I szybko
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: cytując podlinkowane - jesteś taki głupi, że nie rozumiesz odpowiedzi na proste pytanie, to czego w zasadzie oczekujesz?

Dostałeś odpowiedź, czym się różni. Czy wyczerpuje temat? No nie. Ale dla każdego liczy się co innego, dla mnie liczy się to, że inflacja pożera mi kupę kasy, że moi znajomi nie czują się w kraju bezpiecznie, że dzietność, od której zalezy, czy w ogóle dostanę emeryturę - leci na ryj.
  • Odpowiedz
@AtoMan: nie rozumiesz pytania. Napisalem wyraznie ze nie obchodzi mnie to co PiS robi i to co robilo PO.

Nie pytam o to co wprowadzali czy jak rzadzili. Pytam o roznice na ten moment. Rzady PO mnie nie interesuja tak jak porownanie dzisiejszego PiSu do PO sprzed 8 lat.


A ty ciagle piszesz ze PiS robi to czego nie robilo PO. NIE O TO
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: napisałeś, czym się różnią obie partie.Dostałes odpowiedź i się pultasz xD

To, że obie mają post-solidarnościowy rodowód i formalnie należą do centroprawicy nie zmienia faktu, że sa kompletnie odmienne w sposobie działania, i pisanie "nie obchodzi mnie, co robią" to idiotyzm, bo nie da się ocenić tych partii w oderwaniu od ich działań!

Jak PO poprawi
  • Odpowiedz
Nadchodzi zwarcie w czaszce


@Bloodhorn: to się nie chwal, tylko dzwoń do lekarza, bo nie zrozumiałeś skrótu (wiesz, ograniczenie liczby znaków na twitterze, może słyszałeś). Tak wygląda legalna procedura azylowa w Polsce i w całym cywilizowanym świecie.

A teraz won na czarną.
  • Odpowiedz