Wpis z mikrobloga

Apeluje.

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.

W momencie jakim się znajdujemy aktualnie jest to marsz o wolność.

Ten marsz ma pokazać, wesprzeć nas wszystkich, ma pokazać niezdecydowanym, którzy myślą ‚a i tak nic nie zmienię’. Że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą NORMALNOŚCI, a nie szczujni TVPis

Ja będę na marszu, pojawię się tam po to, aby chociaż jedna osoba widząc później na nagraniach pełno osób w Warszawie pomyślała sobie, że możemy odsunąć autorytarny rząd i warto iść na wybory.

#bekazpisu #marsz #bekazprawakow #oswiadczenie #4czerwca
Norbercikk - Apeluje. 

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO. 

W momencie jakim się znajd...

źródło: B03B9D1B-FD44-4416-8331-46AE97AECD5F

Pobierz
  • 177
Że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą NORMALNOŚCI, a nie szczujni TVPis


@Norbercikk: Od 8 lat (w sumie to nawet więcej) opozycja nic nie jest w stanie zrobić i przekonać do siebie większości społeczeństwa ciągle się potykając o własne nogi, nie umiejąc rozpalić iskry buntu przeciw PiS i nie mając żadnego planu na to co konkretnie trzeba pozmieniać w kraju, a ty sugerujesz że jednym marszem coś odmienicie? Tusk ma wrócić na
@Norbercikk: wyborów nie wygrywa się na pokojowych marszach tylko programem wyborczym

'opozycja' ma jeszcze sporo czasu żeby przekonać wyborców (w tym mnie), których straciła przez swoje socjalistyczne pomysły, że nie jest pisem 2.0 w bardziej 'europejskiej' odsłonie tylko faktycznie szansą za REALNĄ ZMIANĘ I POPRAWĘ WARUNKÓW ŻYCIA
4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.


@Norbercikk: wiesz no, ja w drugiej turze głosowałem na trzaskowskiego. To nie znaczy, że go popierałem, ale później typ chodził wszedzie u mówił, że ma 10milionów poparcia. Tak samo będzie z tym marszem...