Wpis z mikrobloga

Ej ej #!$%@? ale wy czaicie, że typ Krasucki pojechał specjalnie do warszawy #!$%@?, aby lizać dupę typiarze która dawała dupy tucznikowi? Ja #!$%@? widzowie, przecież ja bym się wstydził obok takiej #!$%@? usiąść. Jakby do mnie podeszłą nie, to ja bym jej sprzedał takie łokieto, taki libijski cios, że by #!$%@? z tej złotej na urzedniczą to dwa razy doleciała. Co? Że Amadeusz i Cios by ją obronili? #!$%@? proszę was takich #!$%@? to ja w ośrodku katowałem. Wiecie oni mogą być na tych sterydach, ale nie mają szybkości chudego byka. A co do tego Krasuckiego. No upadek człowieka, #!$%@? zalał jakiegoś szona na wiejskiej dyskotece i teraz bawi się w ojczulka tańcząc z fasową. #!$%@?ć go niech zarabia na tik toku na felgi do samochodu, bo widać bieda w oczy zagląda. A teraz odpalamy ome.
#famemma #danielmagical #patostreamy
Epiktetlol - Ej ej #!$%@? ale wy czaicie, że typ Krasucki pojechał specjalnie do wars...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: Akurat tutaj masz pełną rację. Powinien Czaki olać ciepłym moczem. Tak #!$%@?ł o tuczniku i urzędniczej, a sam dzięki niemu kręci sobie zasięgi. Założę się, jak rafonowi totalnie spadną zasięgi to będzie chciał walki z Tucznikiem
  • Odpowiedz