Wpis z mikrobloga

Kiedy uświadomisz sobie, że jako mężczyzna nie masz prawa od odmowy udziału w badaniu lekarskim i jesteś przedmiotem, od którego nikt nie wymaga świadomej zgody aby dotykać Cię w miejscach intymnych.

Miny tych chłopaków oczekujących na przymusową kwalifikację wojskową mówią wszystko.

Zdjęcie: Aktualności Powiatu Mikołowskiego, kwalifiakcja wojskowa 2023

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojsko #medycyna #lekarz
sildenafil - Kiedy uświadomisz sobie, że jako mężczyzna nie masz prawa od odmowy udzi...

źródło: temp_file.png4264781560055168531

Pobierz
  • 85
@Mar3czek to nie jest odosobniona historia, u mnie też kazali oczekiwać na wezwanie do "gabinetu" na korytarzu w samej bieliźnie. Wtedy zastanawiałem się z czego wynikało to, że nie można było oczekiwać w ubraniu i rozebrać się w gabinecie, jak to zazwyczaj ma miejsce u lekarza. Teraz już rozumiem, że celem było zgnojenie i upokorzenie.
@sildenafil: Wiem o tym.

Nawet, jeśli zostanie to wprowadzone, to i tak takie rozwiązanie będzie lepsze niż syf, który jeszcze do niedawna funkcjonował.

Chociaż oczywiście nie popieram obowiązku służby w żadnej formie.

Również strategia PO się zmieniła, ponieważ ciężko, żeby brnęli w tę samą narrację, co 8-12 lat temu, skoro jedyne, co im przyniosła, to porażkę wyborczą (z próbą wyrównania wieku emerytalnego było dokładnie to samo). Każdy, kto śledzi politykę nie
@sildenafil: przerażajace to jest to, ze w całej sytuacji najbardziej Cię dotyka macanie jajec. U nas takich przygód nie było.

W takim razie niech to zmienia i będzie „prawie” ok? Głupio podawać ten przykład przy takim poważnym problemie ;) to pomniejsza powagę sytuacji.
to ja zazdroszczę bo przez literkę nazwiska (A) wchodziłem jako pierwszy i łyżka była zimna dopiero co z lodówki wyciągnięta :/


@Cthulu23: o shiiiiiit. Ale przynajmniej cię ominął smród spoconych jaj jak się czekało w kolejce, w ciasnym korytarzu, w grupie kilkudziesięciu chłopaków rozebranych do rosołu i porównywanie się kto ma większego, czy patusiarnia z zawodówek, czy bananki ze staszica. Byli czasy. #kiedystobylo
@sildenafil: oczywiście ze problem, ale to tak jakby pisać o obozach zagłady, ze „straszne miejsce i ta trauma jak ludziom kazali się rozebrać do naga”. Macanie jajek to żaden problem przy całym przymusie służby w razie W ;)
@devopsiak

@sildenafil: najgorsze było to ważenie jajec łyżką, która dopiero co ważyła inna jaja :D Masakra. Czułeś jeszcze to ciepło poprzednich jaj. Ale się cieszę, że mam to już za sobą.


To chyba stare czasy. Wiem że roczniki 1996-1999 nie miały żadnego ważenia łyżką. Ja, z rocznika 1996 to nawet nie musiałem ściągać bokserek