Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem do czynienia z różowym paskiem, co chciałem jej #!$%@?ć strzała po jej pierwszym zdaniu.
Pacjentka skierowana z NPL z bólem podbrzusza.
Jak do mnie się zwróciła, to byłem w szoku, myślałem, że takich kobiet nie ma. 19-latka, która zachowuje się kubek, w kubek jak relacje z tiktoka. Ja byłem na randkach z 20-latkami, ja mam siostrę w tym wieku i myślałem, że to co się dzieje na tik tokuto po części takie hiperbolizowanie, bo ich zachowanie jak każdego innego pokolenia.
Laska na pytanie co pani dolega odpowiedziała takim tonem, z takim poczuciem wyższości i takim poczuciem odrealnienia, że to ciężko opisać. Po prostu wyobraźcie sobie jakiś najbardziej pretensjonalny filmik z Tik-toka i wyobraźcie sobie, że rozmawiacie z taką osobą.
Jeszcze jakbym nie wiem, próbował ją podrywać, zagadywał na ulicy, ale serio podszedłem znudzony i zmęczony drugą dobą dyżuru plus laska mi się nie podobała - po prostu tak neutralnie jak się da zebrałem wywiad. I laska mi z łaską i wyższością daje swoją atencję, że mi odpowiada. I jak mówiły pielęgniarki, co tak samo chciały jej #!$%@?ć - co chwila wrzuca relacje na tik toka jak to leży w szpitalu
Może jednak dobrze, że Polska wymiera?
Współczuję oddziałowi na który trafi.
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
  • 26
legendarny troll na swiete tagi powrocil

Odpowiedz


@abc-def: Właśnie co mnie boli, nie trollowałem, a powinienem trochę, bo znajomi mnie po moich wpisach poznali.

no już tam nie świruj doktorku, wkuwałeś 10 lat i myślisz że ktoś daje #!$%@? o to a pierwsza lepsza Julka sprowadza cie na ziemie bo w #!$%@? ma twoją pozycje zawodową tylko patrzy na geny. NATURA


@tenconiemusialnicrobic: Ale ona mnie nie sprowadziła na ziemię, bo
@Pozytywny_gosc: ale jaką ona jest górą? W czym ona jest górą?
Wczoraj mnie #!$%@?ł jeden ćpun 25 lat spasowany, bo był kompletnie otumaniony od amfy i musiałem wzywać policję do niego. On też mi pokazał wyższość?
cope ona teraz śpi wtulona w swojego oskarka, a ty piszesz na wykopie. Ona o tej sytuacji nie pamięta, tobie to wciąż siedzi w głowie.


@Niski_Manlet: Ona teraz leży na oddziale i żaden Oskarek kogoś takiego nie zechce.

Przecież 5/10 to normalna dziewczyna, którą każdy zdrowy chłop by peklował. Ty jakimś czadem jesteś?


@RyouNarushima: Odróżnijmy zdrowego chłopa od zdesperowanego przegrywa, okey?
@BlackpillNaCalego: @BlackpillNaCalego: przecież za granicą jest to samo. Poznawałem przez videoczaty wiele dziewczyny z różnych krajów europejskich i wszędzie jest to samo. Zwłaszcza najgorsze są takie dziewczyny w wieku 16-20 lat. Myślisz ,że może dziewczyny z Azji są inne? Mylisz się . Są tylko trochę fajniejsze ,ale ogólnie to jest to samo. Niedawno poznałem 17 letnią Indonezyjkę. Wydawała się na początek bardzo fajna,ale ja młodo wyglądam i ona myślała ,że
@HFL-przed-30: co tu się w ogóle #!$%@? w komentarzach XDD z mamy piwnicy przegrywy chcą dosrać potężnemu lekarzowi co ratuje ludzi xDD
Znaczy, rozumiem argument że są kobiety których nie obchodzi jaki facet jest, co on tam robi, czym się interesujesz jakie ma wartości takie czy owakie, czy jest podły czy nie jest bo to im lata i powiewa.
Trochę jest prawdy w tym że OP broni się przed tym że