Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem do czynienia z różowym paskiem, co chciałem jej #!$%@?ć strzała po jej pierwszym zdaniu.
Pacjentka skierowana z NPL z bólem podbrzusza.
Jak do mnie się zwróciła, to byłem w szoku, myślałem, że takich kobiet nie ma. 19-latka, która zachowuje się kubek, w kubek jak relacje z tiktoka. Ja byłem na randkach z 20-latkami, ja mam siostrę w tym wieku i myślałem, że to co się dzieje na tik tokuto po części takie hiperbolizowanie, bo ich zachowanie jak każdego innego pokolenia.
Laska na pytanie co pani dolega odpowiedziała takim tonem, z takim poczuciem wyższości i takim poczuciem odrealnienia, że to ciężko opisać. Po prostu wyobraźcie sobie jakiś najbardziej pretensjonalny filmik z Tik-toka i wyobraźcie sobie, że rozmawiacie z taką osobą.
Jeszcze jakbym nie wiem, próbował ją podrywać, zagadywał na ulicy, ale serio podszedłem znudzony i zmęczony drugą dobą dyżuru plus laska mi się nie podobała - po prostu tak neutralnie jak się da zebrałem wywiad. I laska mi z łaską i wyższością daje swoją atencję, że mi odpowiada. I jak mówiły pielęgniarki, co tak samo chciały jej #!$%@?ć - co chwila wrzuca relacje na tik toka jak to leży w szpitalu
Może jednak dobrze, że Polska wymiera?
Współczuję oddziałowi na który trafi.
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
  • 26
@HFL-przed-30: cisnąć Ci nie będę, bo robisz coś pożytecznego dla społeczeństwa. Ale to też nie znaczy, że ludzie będą Ci wchodzić w dupę, bo jesteś lekarzem. Bycie lekarzem to nie czysty fartuch, tylko śmierdzący ludzie z problemami którzy będą Cię poniżać lub atakować xDD no ale sam wybrałeś taki los. Ja to bym #!$%@?ął w #!$%@?.
@HFL-przed-30: Prawda czy nie prawda, powiem Ci tak - z tego co zauważylem, w spoleczesntwie zdominowanym przez idiokracje, zawod lekarza nie jest juz czyms czym moznaby sie pochwalic, nie swiadczy juz o wysokokim statusie spolecznym. Ja wiekszy status mialem po zrobieniou idiotyzmu, ktory opublikowalem w necie i widzialo to 3 mln osob. Serio.
Co do wygladu, dopiero w okolicach 30 roku zycia widze, ze serio, wyglad prowadzi do statusu, wyglad =