Wpis z mikrobloga

2023 rok, a w Polsce dalej janusze i grażyny biją się o to, czy głosować na partyjkę Kaczyńskiego czy Tuska xD A najważniejsza afera, że Mentzen śmiał się upić, spędzając swój czas prywatny xD

Boli was ten Mentzen, bo nie należy do żadnej partii, która kreowała III RP i osiągnął sukces naukowy, zawodowy i teraz jest na fali w polityce, a jak wiadomo, zakompleksiony polaczek-europejczyk co się modli do Tuska czegoś takiego nikomu nie wybaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Platforma z roku na rok będzie tylko tracić, a właściwie już teraz niczym się nie różni od PiSu pod względem obietnic wyborczych, a poza tym podobnie jak Lewica i PiS, ma kompletnie w nosie problemy młodych mężczyzn i problemy przedsiębiorców. Na jesień pójdziecie głosować i znówu będzie "jaki był, taki był, ale chociaż w Unii go szanujo, ja zagłosowałem na mniejsze zło, Grażyna".

#bekazlewactwa #mentzen #konfederacja #polityka #ekonomia #pieklomezczyzn #polska #bekazpodludzi #takaprawda
  • 31
@Kopyto96: mnie to ciekawi bardziej jaki program ma konfederacja (hehe) a tak poważnie to jaki ma plan na to żeby swoje postulaty, szczególnie gospodarcze, wprowadzić w życie.
Bo o ile na np. batożenie gejów znajdą raczej jakichś sojuszników, to w pozostałych aspektach jest w kompletnej opozycji do wszystkich innych sił politycznych a jej samej skończyły się pomysły jak zachęcić inne grupy społeczne (spoza wąskiego grona jej wyborców) do głosowania na nią.
@Kopyto96:
Dowodem jest jego przynaleznosc partyjna. Nie od dzis wiadomo ze ci co krzycza najglosniej hasla "anty lgbt" sa sami mocno zboczeni. Przykladow jest zbyt duzo zeby to ignorowac.

Debil: Bo bilety lotnicze go przerastaja.

Zlodziej: Bo "odpisuje od podatkow" jakies swoje wyborcze happeningi z figurka Morawieckiego. Itd..

Nie polak: Bo nazwisko i zachowanie ma typowo "niepolskie".

Ot jezeli tego nie widzisz to znaczy zes jego typowym followersem. XD
@Niedobry: Nazwisko i zachowanie niepolskie XD Jakbyś miał odrobinę wiedzy na temat historii, to byś wiedział czym była germanizacja, a po drugie jeśli nawet, toNiemcy z Polakami na tych terenach żyli wspólnie przez lata. Na północy silna germanizacja to było bardzo często także zmienianie nazwisk.

Pokaż mi jakieś przykłady tych haseł anty LGBT Mentzena poza tym jednym filmikiem. Gość w ogóle się nie wypowiada na temat LGBT.

Zbyt mądry to ty
@Kopyto96: Wystarczajaco madry zeby nie dyskutowac z faktami. Dla mnie to mu mozesz robic dobrze nie tylko tu na tym portalu ale i w realu.
Ja tam jestem tolerancyjny.
A historii niech mnie takie "farbowane lisy" z izraela nie ucza.

Anyway: Szybka reakcja, niezle was tam slawus w tej kancelarii za mordy trzyma. XD
osiągnął sukces naukowy


@Kopyto96: reszty nie będę komentował, bo to tradycyjne pier#ololo konfo akolity, ale ku#wa sukces naukowy? Gdzie Mentzen publikuje? Gdzieś dostał profesurę? Czy za sukces uważasz zrobienie doktoratu? Bo jeśli tak, to chyba nie rozumiesz co można określić mianem "sukcesu naukowego" albo twoim sukcesem naukowym jest ukończenie jakiejś szkoły XD.
A najważniejsza afera, że Mentzen śmiał się upić, spędzając swój czas prywatny xD


@Kopyto96: "Najważniejsza afera" która w zasadzie nie istnieje poza wypokiem i Twitterem xD Wczoraj ludzie trochę bekę potoczyli a dzisiaj już praktycznie wszyscy wrócili do swoich spraw, nie licząc oczywiście konfiarzy którzy nadal mają bóle fantomowe że ktoś ośmielił się wyśmiać ich guru.
Nawet neuropki które potrafią tygodniami wałkować tematy kompromitujące konfę olały już pijanego Mentzena, nie wiem
@Kopyto96 ciężko jest mi głosowac na partię która musi połowę swoich ' kolegow ' partyjnych chować bo wprost wspierają ruskich, na partię która nie ma ZADNEGO programu ustawodawczego tylko puste truizmy typu ' MNIEJSZE PODATKI ' oraz partie która umocni kościół katolicki w naszym kraju