Wpis z mikrobloga

To jest najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem. Stał zapomniany dwa lata w krzakach, miałem go już złomować, ale coś mnie tchnęło, złapała mnie jakaś nostalgia i postanowiłem przedłużyć życie temu nieślubnemu dziecku Niemca i Hiszpanki. Wystarczyło założyć nowe przewody hamulcowe, cylinderki i wydech końcowy. Przeszedł przegląd i śmigam teraz tylko nim xD Tani w utrzymaniu, mało pali i bezawaryjny. 23 lata - to jest proszę państwa ekologia.

#motoryzacja #seat #ibiza #samochody
stal_zemsty - To jest najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem. Stał zapomniany dw...

źródło: seatełe

Pobierz
  • 10
@stal_zemsty: Coś musi w tym być bo jesteś już czwartą osobą która zachwala to auto. Z tym że trzech pozostałych poprzesiadało się na inne i narzekając wracało wspomnieniami do Ibizy. To stawia Seata blisko czołówki nieśmiertelności. Passerati może mieć obawy o strącenie z tronu
@stal_zemsty: Kurde coś tam nie tak wyświetlało,z czujnikiem temp w lusterku też się coś działo ale to w każdej którą widziałem,niby taśma coś nie teges
@sowizdrzau No 1.4 MPi to udane silniczki nie powiem,zawieszenie tańsze w eksploatacji,ale jednak passerati to klasa wyżej.Ja już 4 albo 5 tłukę i szczerze jak bym dorwał w stanie idealnym to bym kupił kolejne bo to zwyczajnie dobre samochody,nowe mnie nie raz zawiodły a 1.9tdi nigdy
@stal_zemsty: @wiesniakzdziuryzabitejdeskami Wyciszaliście je może jakoś ekstra, bo ja osobiście ledwo mogę wytrzymać przy jakiś dłuższych trasach, bo o ile do 90 km/h nawet 100 jest okey to ponad to już łeb może odpaść z hałasu. Silnik benzyna właśnie wspomniane 1.4 mpi. I o ile w moim odczuci sam silnik raczej nie hałasuje mocno, to od nadkoli, drzwi idzie głównie ten hałas. Jakby miała wyciszenie na poziomie leona czy golfa to