Wpis z mikrobloga

Wykopkom siadła psycha, bo chuop się pochwalił na mirko że zarobił pieniądze za pracę.

Ile tam się jadu i żółci wylało to głowa mała.
Przy okazji OP się dowiedział, że w sumie to jest śmieciem i powinien się utopić bo zmarnował życie studiując (na pewno na #!$%@? uczelni za hajs starych) zamiast programować zarabiając $30k w miesiąc.


#pracbaza #praca #pieniadze #it
Stulejman_Wspanialy - Wykopkom siadła psycha, bo chuop się pochwalił na mirko że zaro...

źródło: wypok_shit

Pobierz
  • 40
@Stulejman_Wspanialy: Ja tam się cieszę, że chłop 11k dostał, pewnie na b2b więc do tego podatek, ale coś około dyszki będzie. Sam bym chciał tak zarabiać, ale nie chce mi się wyjść ze strefy komfortu więc wolę pomarudzić i dalej się męczyć za 3.8k
@Stulejman_Wspanialy: Wiadomo, komuś się udało to trzeba wylać swój jad i toksyczność, bo chodzi o to aby inni mieli mniej i gorzej. A dla ludzi co jadą po studiach, jak idziesz na studia i myślisz "skończe kierunek i cyk 20k na rękę" no to współczuje takiego myślenia. Ale subiektywnie uważam, że wpisanie w CV "wyższe" niż "średnia" zawsze lepiej brzmi.
Przy okazji OP się dowiedział, że w sumie to jest śmieciem i powinien się utopić bo zmarnował życie studiując (na pewno na #!$%@? uczelni za hajs starych)


@Stulejman_Wspanialy: a to ten przegryw Oskariat czy jakoś tak pisał widziałem. Typ ma mocne kompleksy.
@Stulejman_Wspanialy: ale przecież to jest standard i to nie tylko tutaj - ludzie są zazdrośni (to większa część), a dla zapewne jakiejś mniejszej grupki to te "większe pieniądze" op'a stanowią ekwiwalent dobrej zimowej kurtki.

ot nihil novi sub sole
bo zmarnował życie studiując (na pewno na #!$%@? uczelni za hajs starych)


@Stulejman_Wspanialy: w ogóle gadanie o tym czy jakaś uczelnia jest lepsza od innej w kraju gdzie każda uczelnia jest ujowa i nikt na zachodzie nie bierze ich na poważnie jest zabawne XD a najbardziej prują się w tym temacie absolwenci jakichś gównokierunków, prawda @szarzujacyzajaczek ? xD