Wpis z mikrobloga

Wykopkom siadła psycha, bo chuop się pochwalił na mirko że zarobił pieniądze za pracę.

Ile tam się jadu i żółci wylało to głowa mała.
Przy okazji OP się dowiedział, że w sumie to jest śmieciem i powinien się utopić bo zmarnował życie studiując (na pewno na #!$%@? uczelni za hajs starych) zamiast programować zarabiając $30k w miesiąc.


#pracbaza #praca #pieniadze #it
Pobierz
źródło: wypok_shit
  • 40
@Stulejman_Wspanialy: Ja tam osobiście nie zarabiam nawet połowy tego co tamten OP, ale fajnie, że się chłop cieszy. Nie mój cyrk, nie moje małpy, ale no chyba nie ma w tym nic złego, że ktoś się cieszy. Problem polega na tym, że wielu ludzi żyje kierując się resentymentem. W sensie uszlachetniają swoją biedę, swoje wady, niedostatki i uznają je za moralnie dobre, a to czego nie mają, nie mogą mieć i
@Stulejman_Wspanialy: Moze dlatego ze pensje programistow sa totalnie oderwane od rzeczywistosci? Pokaz mi jakikolwiek inny zawod gdzie pracuja w Polsce w Polskich firmach zarabiasz zachodnie stawki. To nie jest sprawiedliwe i tak byc nie powinno. Zreszta takim jak on to sie zony puszczaja z tego co sie orientuje bo golddigerki maja na celownikow ludzi z IT wlasnie. Ja mam ich na czarnej liscie i gdyby nie to ze mi sie wyswietlilo
@pieczony_szczur_z_ogniska: Zarabia się zachodnie stawki, może dlatego że robi się dla zachodnich klientów? Jesteśmy tanią siłą infromatyczną dla zachodnich korpo, ale lepsi od hindusów, więc stawki są lepsze niż na magazynach.
Zycie nie jest sprawiedliwe, a pracownicy IT nie dostali tego z nieba, tylko zapracowali na to ile zarabiają. Do tego to wcale nie jest wiedza tajemna, jak tak bardzo cię boli, to zamiast równać ich w dół, to sam się
@pieczony_szczur_z_ogniska:

I to juz jest ok wedlug Ciebie?

Pokaż mi, gdzie tak napisałem. I w ogóle dlaczego się z tym zwracasz do mnie, że ktoś cię wyzywa od #!$%@?ńców? Ja nie mam na twój temat żadnego zdania.

Musze powiedziec moim znajomym kucharzom z wieloletnim stazem ze moga zarabiac 10k a robia skubani za max 4k bo oni nie wiedza o tym ze moga zarabiac 2 a nawet 3 razy wiecej.


Ja
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Tu duzo osob pluje jadem na kogos kto ma cos czego on nigdy nie bedzie mial.


No i ty robisz to samo, bo wyżej walisz tekstem, że żony informatyków się puszczają, a sami informatycy nie powinni zarabiać tyle pieniędzy.
Chłopie, zarabiają bo akurat mają takie możliwości rynkowe. Ja z racji zawodu też nie mam "zachodniej" stawki, ale nie #!$%@? się z tego powodu do innych.

A jak branża w ogóle