Wpis z mikrobloga

@Epiktetlol: Nie lubię kobiet które uprawiają sport bo często właśnie wymagają tego od faceta i czepiają się, że o siebie nie dba.
Chcesz to sobie popierdzielaj na siłkę dźwigać złom, ale ja wolę walnąć piwko cziperki i pograć w gierkę. Czego nie rozumiesz.
Każdy spędza czas jak lubi. Ja się nie lubię niepotrzebnie męczyć i pocić. Jak mam coś dźwigać to niech to ma jakiś sens
Po to właśnie się wpisuje takie rzeczy, żeby później nie rozjechać się z jakością spędzania wolnego czasu. Nie wiem co w tym dziwnego, że osoba uprawiająca sporty też chce, żeby jej partner to robił


@alverini: i co, pozniej beda spedzac razem czas na podnoszeniu zelastwa na silce i patrzeniu na spoconych chlopow obok? xdd
@kfiatek_na_parapecie a gdzie tak napisałem że mają robić coś razem?\
i tak, dużo bardziej jakościowe jest pójście na silke niż siedzeniu i granie w gierki z chipsami. tak nieporównywalnie bardziej.

Edit: ok, rozumiem. odebrałeś rozjechać z jakością z tym, że razem mają spędzać tak samo czas. Zupełnie nie. Ale jak laska będzie ci chodzić codziennie na silke po 2h a ty bedziesz siedział na kanapie to po miesiącu nie będziecie razem
@Epiktetlol:
"Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny, ześlij deszcz. Boże Wszechmogący, ześlij deszcz, potężny deszcz. Taki, który jeszcze nigdy nie padał. Deszcz jak bombardowanie. Deszcz jak nalot. Ześlij deszcz i zatop to miasto. Zrób to szybko. Zanim włączą się alarmy. Niech wszystko zaleje woda. Czarna, brudna, zimna. (...)"
@andbatros dokładnie siłownia jest dla debili co leczą kompleksy bo mają krzywy ryj. Jak przestaną ćwiczyć to znowu będą ułani albo suchoklates więc jest to marnowanie życia i czasy mocno xD