Wpis z mikrobloga

Jutro zaczynam piąte w życiu podejście do redukcji.

Nigdy mi się to nie udało, masa zawsze wchodziła, ale na redukcji za każdym razem poległem. Zjechałem najniżej może do 13 procent bf i krata była przez tydzien-dwa, ale psychika siadała zawsze. Mam dziwny pułap BF. Jestem raczej szczupły, bo ciężko mi przebić 19 procent bf, mogę się bezkarnie objadać, a i tak nie przebijam tego nigdy.

Niestety ten pułap 13 procent też jest dla mnie zawsze ciężki do przebicia i nigdy w życiu mi się to nie udało. Zawsze na tych poziomach pojawia się już głód i apetyt na pizzę nie do opanowania. Ćwiczę na sucho.

Chciałbym, żeby tym razem się udało, ale nie oszukujmy się. Polegnę ponownie. ()

#gymcel #mirkokoksy #odchudzanie #redukcja #silownia #fitness #kulturystyka #sport #mikrokoksy #sterydy
  • 10
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: jak już masz nisko to rób sobie przerwy, tydzień zera kalorycznego, miesiąc redukcji, tydzień zera i znowu miesiąc redukcji. Zawsze działa. Rushować można tylko zejście z ++25% -> ~15%, potem każdy % w dół to jest mordęga
  • Odpowiedz
  • 0
@Pozytywny_gosc kiedyś gdzieś czytałem że każdy ma własny przedział %bf w którym organizm będzie chciał przebywać i przejście niżej wyżej jest problemem. Ja tak mam jak chce zejść poniżej 13-12% do tej wartości leci elegancko po 1kg na tydzień bez zacinki potem zaczynają się problemy z brakiem energii ogromną chęć na słodycze słabe libido
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: @chnibi Problemem jest pizza. Jak jestem już na niskich poziomach BF to mój mózg sprytnie mówi: "No zjezd sobie. Po co Ci to? I tak tego nie utrzymasz na dłuższą metę? Chyba nie powiesz mi, że do końca życia nie zjesz pizzy. Laski i tak lecą na brzuch piwny i mają wywalone na jakieś kaloryfery".
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: to zjedz mniej pizzy po prostu? Pizza jest bardzo prosta do wliczenia. Gorzej jakieś fryty.

Ja jak planuje pizzy to po prostu omijam śniadanie, jem lekki obiad i potem od razu na kolacje pizza i jest wszystko w ramach diety.
  • Odpowiedz
@chnibi: @motomood @Pozytywny_gosc A znacie jakiś patent na zbieranie się wody w ciele? Jak jestem na redu i w okolicach 13 procent bf to jak zjem pizzę to mocno zbiera mi się woda, generalnie to piję dużo kawy i widzę po tym mocna retencję. Jak odstawiam kawę to tak jakbym 2 procent tłuszczu mniej z automatu już po 1 dostał, taki jest efekt wizualny. Serio. Coś tam z wazopresyną robi.
  • Odpowiedz