Wpis z mikrobloga

#allegro allegro usuwają mój komentarz powolując sie na jakieś brednie że coś zawiera niezgodnego, ale nie mówią konkretnie które słowo lub zdanie. Może mi ktoś powiedzieć co w tym komentarzu jest niezgodne z regulaminem allegro??? Cyt.: "OSTRZEGAM! OSZU***!! OMIJAĆ Z DALEKA! O 14godz kupiłem, zapłaciłem, pisało że wys. etykiety dziś o 20-22godz, -czekałem do północy i NIC!! Cały czas pisałem emaile że mi sie spieszy i NIC, założyłem spór! Więc poinfor. go że rezygnuje i kupiłem gdzie indziej. Po 1dniu ten "prywaciarz" wypocił w sporze że nie zwróci pieniędzy bo nie jest firmą tylko osobą prywatną!! i twierdzi cyt: "W załaczniku proszę sobie ja wydrukować i powiesić na ścianie".NIE POLECAM!! Zgłaszam sprawe do UOKiK i kancelarii!"
  • 7
@de-funess: chopie, weź się ogarnij, zamiast normalnie zadzwonić przed zakupem czy na pewno wyślą dziś to Ty od razu ludzi od oszustów wyzywasz, na dodatek kupujesz od osoby prywatnej i żądasz zwrotu. I o co Ci chodzi że ja tobie coś sugeruje? kropki w moim komentarzu to tylko omijanie cenzury na wykopie
  • 0
@olinek_okraglinek: gdzie widzisz słowo oszust??? masz problemy ze wzrokiem? widzisz to co chcesz zobaczyć!! Do kogo chcesz dzwonić przed zakupem jak nawet numeru nie ma?? skoro pisze na aukcji że wysyłka jest codziennie o godz 20-22 to powinien sie wywiązać a nie że potem czekam prawie dobe na wysyłke i jest zero kontaktu, po czymś takim można sie chyba wkur..na takiego kłamce!! jak coś wystawia i zapewnia że wyśle to niech
OSZU***


@de-funess: masz odpowiedź czemu usunięte

skoro pisze na aukcji że wysyłka jest codziennie o godz 20-22


@de-funess: a z ciekawości daj linka, na Allegro są różne czasy i różnie to bywa, bo może to nie sprzedawca podał

Zgłaszam sprawe do UOKiK i kancelarii!


@de-funess: ani tutaj rbota dla uokika, ani dla papugi xD

1. kupiłeś od sprzedawcy prywatnego, nie działalności gospodarczej, nie miał obowiązku przyjmować Twojego zwrotu, opóźnienia
@de-funess: Straszny z Ciebie pieniacz, a kolega wyżej dobrze Ci pisze. Allegro usunęło Ci komentarz, bo insynuujesz, że Sprzedający jest oszustem i dawanie gwiazdek nic nie da. Dodatkowo wazna kwestia jest, czy zakup był na Allegro, czy Allegro Lokalnie? bo jak na Allegro Lokalnie to sprzedający ma 7 dni na wysyłkę paczki i to jego dobra wola jeżeli Ci wyśle szybciej. Ponadto ma rację, że w przypadku zakupu prywatny sprzedawca -