assninja assninja 09.09.2025, 18:21:16 68 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
FustanD FustanD 09.09.2025, 18:22:26 via Wykop 4 + @assninja: a ile to osób się łudziło że dostosują do dolara xD Polska jest od dymania
nervous_breakdown nervous_breakdown 09.09.2025, 18:22:52 via Wykop 367 + @assninja: wprawdzie mają taniej, ale za to zarabiają więcej
SynMichaua SynMichaua 09.09.2025, 18:23:37 via Wykop 3 + @assninja: przecież można zamawiać na Amazon.de z wysyłką do Polski. Ja tak zawsze kupuję bo jest taniej.
Jacob888 Jacob888 09.09.2025, 18:23:38 via Android 56 + @assninja Bo Polak ma sobie kupić Xiaomi albo myphona co najwyżej
horoksus horoksus 09.09.2025, 18:27:26 via Android 1 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
o.....e konto usunięte 09.09.2025, 18:29:09 via Wykop 5 + @assninja: to pa na to źródło: 1000039467 Pobierz
FELIX90 FELIX90 09.09.2025, 18:32:33 via Wykop 7 + @assninja: a wiesz ile wynosi VAT w Niemczech a ile w Polsce?
assninja assninja 09.09.2025, 18:32:43 via Wykop 2 + @open_or_die: niewiele wiecej niz u nas netto xD
assninja assninja 09.09.2025, 18:36:35 via Wykop 2 + @FELIX90: a wiesz co znaczy netto w drugim paragrafie?
assninja assninja 09.09.2025, 18:37:16 via Wykop 4 + @kobiaszu: tak uwzględniłem to.W Szwajcarii 8.1%, kolega wyżej wrzucił cene, w przeliczeniu u nich 4500zł netto XD
PurpleHaze PurpleHaze 09.09.2025, 18:37:33 via Wykop 1 + @assninja: przeciez te roznice wynikaja z roznicy w VAT jak Pan @FELIX90 napisal.
assninja assninja 09.09.2025, 18:39:59 via Wykop 4 + @PurpleHaze: borze szumiący5799zł / 1.23 = 4714(1300 eur)5523zł / 1.19 = 4641
Bardak Bardak 09.09.2025, 18:46:52 via Wykop 12 + @assninja: Wiedzą, że polak i tak poleci i kupi nieważne ile by zaśpiewali. I jeszcze będzie tego bronił.
supremin1 supremin1 09.09.2025, 18:53:06 via Wykop 0 + @assninja: masz taniej w polsce bo u niemca 19% vat także panstwo ci za dużo zabiera
assninja assninja 09.09.2025, 18:56:52 via Wykop 3 + szybko niech ktoś jeszcze mi napisze że nie wie co znaczy netto
PurpleHaze PurpleHaze 09.09.2025, 19:04:23 via Wykop 5 + @assninja: i ty sie rzucasz o 70 zloty, ktore pewnie wynika z przeliczenia waluty nie po googlowemu?Ja bym rozumial robienie halo o 10% roznicy, ale nie o jakis 1.5% :D
FELIX90 FELIX90 09.09.2025, 19:08:15 via Wykop 1 + @assninja: wiem. I wychodzi kilkanaście euro różnicy netto xD. Kurs się bujnie o parę groszy i będziesz miał to samo.
Ja tak zawsze kupuję bo jest taniej.
źródło: 1000039467
PobierzW Szwajcarii 8.1%, kolega wyżej wrzucił cene, w przeliczeniu u nich 4500zł netto XD
5799zł / 1.23 = 4714
(1300 eur)
5523zł / 1.19 = 4641
źródło: image
PobierzJa bym rozumial robienie halo o 10% roznicy, ale nie o jakis 1.5% :D