Wpis z mikrobloga

259 038 + 30 = 259 068

W tym tygodniu tylko jedna aktywność, za to konkretna. Resztę tygodnia zabrała mi grypo-sraka.

MTB Pomerania Maraton - Kartuzy
Od jakiegoś czasu ostrzyłem sobie zęby na ten wyścig, bo w mojej okolicy każdy konkretniejszy podjazd jest na wagę złota, a tu edycja na dobrze mi znanych Wzgórzach Szymbarskich. Znam je od podeszwy, ale rowerowo nie miałem okazji się w nie zapuszczać, aż do dzisiaj.
Trasa bardzo zróżnicowana, od sztywnych ścianek (podjazd na Wierzycę pozdro), forsownych podjazdów, żmudnych wspinaczek, po szalone zjazdy singlami i długi zjazd trasą narciarską. Bajka!
Generalnie, wyścigi Pomeranii mają mocną obsadę i znów walczyłem w dolnej połówce tabeli. Ale co to była za jazda! Po ostatnim, mocnym dzwonie, mam lekką blokadę w głowie na zjazdach (fajnie się ścigać ale nie będę się łamał w wyścigu o złote kalesony) i w tym elemencie mocno traciłem. Za to podjazdy ładnie dziś wchodziły, słodko nadrabiając straty. I tak tasowałem się z innymi prawie przez całą trasę - ja wyprzedzam na podjazdach, oni na zjazdach.
3km przed metą doszedłem do grupy 6 zawodników (wcześniej mocno się mijaliśmy, ale parę kilometrów wcześniej mi odjechali), zgubiłem ich na ściance i pełen adrenaliny (w głowie tylko "ale zajebistą akcję odwaliłem, teraz dzida" xD) pognałem do mety. Z tej grupki dojechał do mnie tylko jeden gość i solidnym sprintem wyprzedził mnie 500m przed metą.
Kurde, właśnie dla takich emocji jeżdżę na te amatorskie ścigadła. Chce więcej!

#rowerowyrownik #rower #mtb

Skrypt | Statystyki
Pobierz AlteredState - 259 038 + 30 = 259 068

W tym tygodniu tylko jedna aktywność, za to ko...
źródło: strava2750672214601335836
  • 3