Wpis z mikrobloga

Jak zapewne już wiecie Jaro zrobił to, Pasha dojechał do Paryża. To trzeba mu zwrócić honor, były podś#!$%@? i szyderka z mojej strony w tym poście. Może nie zrobił tego jak chciał, czyli 300 km 6 dni z rzędu, ale i tak nieźle mu poszło i brawa się należą. 8 dni jazdy i 1726 km daje średnią 216 km/dzień, więc wynik całkiem całkiem patrząc, że przed tą wyprawą Jarosław miał zarejestrowane 200 km w tym roku na stravie. Szkoda, że nie zdążył na żaden mecz z udziałem Polaków, ale myślę, że dobre przygotowanie z tego wyszło przed Pomorską 500 ultra, na które się zapisał.
#rower #bikepacking #kolarstwo #csgo #major
Pobierz Mauupa - Jak zapewne już wiecie Jaro zrobił to, Pasha dojechał do Paryża. To trzeba m...
źródło: IMG_20230520_153119
  • 2
@Mauupa: No i można po ludzku, można ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie jak ten napinacz z posta z wczoraj XD
To czy zrobił 300 dziennie czy 200 nie robi żadnej różnicy. Dla osoby nie ultra która czasem jeździ albo nie jeździ może to być wystarczającą motywacją i kogoś napewno zmotywuje kto ruszy dupsko i zacznie kręcić wiecej.
@TypowyXD: ogólnie obserwuje trochę poczynania Jarka i wiedziałem, że przejechać jest w stanie. Niewyobrażalne jednak było dla mnie to co powiedział, czyli 300 dziennie. Jednak to człowiek jest a nie maszyna i było widać to po pierwszych dniach (kolejno 300, 200 i 100 km)... a potem już wszedł na właściwe obroty i poszło :D