Wpis z mikrobloga

Myślałem, że to ja mam poroniony pomysł chcąc robić 1800 km w 12 dni po Alpach, ale widzę, że ktoś mnie przebił. Polski Biceps ma w planach dojechać na majora do Paryża XD 1800 km, gravel z ładunkiem (to chyba pier***nie?), 300 dziennie - bardzo ambitnie jak na kogoś, kto w tym roku na stravie ma zarejestrowane 200 km, najwięcej jednego dnia też zrobił 200 i to na szosie xD Wyczuwam już jutro pierwszy kryzys, zakwasy i ból tyłka, ale zobaczymy tego harpagana. Nie mniej powodzenia życzę xD

#rower #kolarstwo #bikepacking #csgo #major
Mauupa - Myślałem, że to ja mam poroniony pomysł chcąc robić 1800 km w 12 dni po Alpa...

źródło: Screenshot_2023-05-11-22-17-22-626_com.instagram.android

Pobierz
  • 31
@Mauupa nowy rower do tego. Ciekawe czy ustawiony po Jarka.
Ma chłop fantazje.
Jeszcze chciał streamy irl robić. A do tego używa się plecaka z ok 7 kg sprzętu. Ale akurat ten pomysł porzucił
@AbaddonLincoln tacy ludzie żyją z tego że jest o nich głośno. Albo może to lubi. Albo jedno i drugie
@metaxy mam nadzieję że to pod promo, bo towar ze stołu zająłby mu pewnie połowę miejsca w tobołkach. No i rower odbierał z warszawskiego Trirent, oni tam mają kogoś od dłuższych tras i bikepackingów, to może dostał jakieś instrukcje.
@metaxy: @Mauupa Pasha #!$%@? na rowerze od kilku lat i to mocno, tylko się tym średnio chwali, nie jak to kolega @Wycu91 sugeruje. Do tego stopnia ma zajawkę, że dzieciaki na swoich obozach przymuszał/zachęcał do podjazdów na dość sporą górkę. Na początku każdy się w głowę pukał, potem dzieciaki robiły ją na czas.

Niemniej 300km dziennie, z tobołami na rowerze to hardcore. Pokonanie tego będzie wymagało szczęścia, nie tylko wytrenowania.
@Tapirro: Dobre uśmiałem sie. Tak działa ig i niektórym wydaje sie to co sie wydaje. Jarek na szosie robi mało kilometrów w zeszłym roku nie całe 1000km w poprzednim również. Nie wiem skad masz te dane. Mozna zobaczyć to na ig, że zawsze jak cos przejechał na rowerze, to pojawia sie na stravie.