Wpis z mikrobloga

Prawie się popłakałem jak zobaczyłem tą zakochaną parę na tiktoku. Ja już nigdy nie będę miał 15 lat i nigdy nie przeżyję nastoletniej miłości. Jestem dorosły, mój czas na pierwsze miłości już minął. Ten widok mnie strasznie zabolał, oni na siebie patrzą jak w obrazki święte a na mnie nigdy nikt tak nie spojrzy.
#przegryw
diagnoza-przegryw - Prawie się popłakałem jak zobaczyłem tą zakochaną parę na tiktoku...

źródło: Screenshot_20230519_071148_TikTok

Pobierz
  • 32
Prawie się popłakałem jak zobaczyłem tą zakochaną parę na tiktoku. Ja już nigdy nie będę miał 15 lat i nigdy nie przeżyję nastoletniej miłości. Jestem dorosły, mój czas na pierwsze miłości już minął. Ten widok mnie strasznie zabolał, oni na siebie patrzą jak w obrazki święte a na mnie nigdy nikt tak nie spojrzy.


@diagnoza-przegryw: ale za to możesz sobie zwalić koń, a oni na tym obrazku nie mogo (
@diagnoza-przegryw: OP ma rację, że to jest czołówka najlepszych rzeczy jakie można doświadczyć w życiu. Pocieszający komentujący nie mają racji, że OP za bardzo romantyzuje, czy że te zachowania są na pokaz. Sam nie wyobrażam sobie życia bez tego. Ale OP nie ma racji co do

nigdy nie przeżyję nastoletniej miłości. Jestem dorosły, mój czas na pierwsze miłości już minął. Ten widok mnie strasznie zabolał, oni na siebie patrzą jak w
W różnym wieku ludzie się #!$%@?ą i traktują się w ten sposób


@Bananek2:

To prawda. Można się zakochać i w wieku 50 lat, a nawet później i przeżywać to podobnie.
Jednak takie nastoletnie miłości mają potężnego "boostera" w postaci ogólnej beztroski tego etapu życia*, która wydłuża i polepsza ten stan.

* Tak, zgadzam się, że w każdym wieku ma się troski, ale różnica jest.
Ten widok mnie strasznie zabolał,


@diagnoza-przegryw:

Jedyne pocieszenie jest takie, że takie rzeczy trwają często krótko. Oraz to, że młodzi ludzie bardzo przeżywają wtedy takie rozstania, gdy się to rozpada tylko z jednej strony. Sam leżałem przez miesiąc w łóżku i nic, co sprawiało mi radość i przyjemność, nie miało żadnego znaczenia i sensu. To już chyba była anhedonia.
@Marvel7: Gość ma w nicku przegryw więc pewnie robi w kołchozie albo w ogóle. A zresztą, może właśnie jak masz robotę i wolność finansową, to wtedy nowym celem jest właśnie posiadanie kogoś, bo "coś" już masz?
@diagnoza-przegryw: mam podobnie. Obserwuje młodzież, mającą 17 lat, przeżywającą pierwsze seksy, pierwsze melanże. Ja w tamtym czasie byłem w katolickiej sekcie i zamkniętej rodzinie. Dużo z tego sobie sam zakazałem. Tylko im więcej patrzę na tą młodzież tym bardziej pogrążam się w depresji.

Staram się cieszyć ich szczęściem, poznałem kilku młodych ludzi i im pomagam w trudnym momencie. Staram się myśleć, że w życiu trzeba grać kartami które się dostało, po