Wpis z mikrobloga

@Sin-: TVN robi to samo tylko nie wali po oczach takimi paskami z prostym przekazem. Ich propaganda jest skierowana do wielkomiejskich lemingów więc musi być bardziej subtelna ale jest równie mocna. Włącz sobie Fakty kiedyś
Nie wierzę, że 70 letni emeryci to oglądają i nie mają co najmniej grymasu zniesmaczenia na twarzy


@Sin-: nie mają.
Ci ludzie w swoim intelektualnym prime-time oglądali Kaszpirowskiego i Zbyszka Nowaka który rękami które leczą energetyzował 1,5 litową butelkę wody Mazowszanka.

Jestem zdeklarowanym ateistą ale jedno powiedzenie katoli jest wyjątkowo celne - starość sie panu bogu nie udała.
Ludzie generalnie są głupi, potwornie, strasznie, obezwładniająco głupi. Dodaj do tego że jeszcze
jedno powiedzenie katoli jest wyjątkowo celne - starość sie panu bogu nie udała.


@thorgoth: a ja napisze inaczej. Kiedys ta 'starosc' to bylo 40 lat. To dzieki nauce udalo sie przedluzyc zycie ludzkie. Niestety okazalo sie, ze umysl jeszcze nie nadaza za zmianami. Moze za kilkanascie lat wynajda srodki na poprawe tej sytuacji?

Ja bym w to boga nie mieszal ;)
@Sin- starsi ludzie w większości są tępi jak but jak pytasz ich skąd inflacja to powiedzą ze to wina Putina jak spytasz ich skąd pieniądze na socjal to powiedzą ze od złodziei vatowskich w ich tępych główkach wszystko się zgadza a Tusk to zdrajca niemiecki fur Deutschland i zobacz jak zaciska piesci!
@Sin-: Powiem ci szczerze, że czasem oglądam wiadomości i sposób przekazywania tej propagandy jest całkiem przekonujący. Zdarza się, że mi mimowolnie przez myśl przejdzie: "K...a może oni mają jednak rację?" To co dopiero ludziom z minionej epoki którzy nie mają i nie chcą mieć innego źródła informacji