Wpis z mikrobloga

Zrobmy nitke o red flagach fizycznych i psychicznych u hipergamicznych p0lczysk. Wpisujcie wszystko co wam sie kojarzy jesli chodzi o przeciwwskazania do wejscia w zwiazek z p0lkami. Ja zaczne:
1. posiadanie tatuazy
2. brak checi do przyjecia nazwiska meza po slubie (tworzenie gowno dwuczlonowego nazwiska albo co gorsza zostanie przy swoim).
3. wkladanie sobie w dziwne miejsca kolczykow jak np. krowie kolczyki w nosie, w cycach itp.
4. wlosy pomalowane w dziwnych kolorach jak np. zielono-niebiesko-czerwono-rozowe.
5. ciagle pieprzenie o patriarchacie, ucisku kobiet, robienie z siebie ofiary.

kamil-tika - Zrobmy nitke o red flagach fizycznych i psychicznych u hipergamicznych p...

źródło: 366968743_255430044019454_6368533036009886688_n

Pobierz
  • 55
@kamil-tika: ojkofobia, częste samotne (lub z koleżaneczką) wypady do turcji czy innych hiszpanii, praca w HR (ale samo korpo tez wystarczy), życie instagramem, "ZASŁUGUJĘ na wszystko co najlepsze", multum "kolegów" w każdym mieście, ukrywanie źródła zarobków (czyli gdzieś tam czai się sponsor którego ukrywa), pokraczny pretensjonalizm, długo by wymieniać...
@kamil-tika:

- branie psychotropów / leków na uspokojenie / na sen jakby to były pastylki na kaszel przez zbyt długi czas,

- nadmierne umiłowanie do zwierząt, "psia mama", "jeśli mój kot Cię nie zaakceptuje to ja tym bardziej",

- kłótliwość i agresja słowna - na coś totalnie neutralnego potrafi reagować słowami "co Ty właśnie powiedziałeś / o co Ci chodzi",

- brak poczucia humory, wszystko traktuje jako atak na swoją personę