Wpis z mikrobloga

@pss8888: W takiej sytuacji myślący kierowca zwalnia i przepuszcza irracjonalnie zachowującego się dzbana, a nie umyślnie doprowadza do kolizji. Jako kierowca masz obowiązek przestrzegać zasady ograniczonego zaufania - dzban z lewego pasa po wyraźnym sygnale dźwiękowym nie reaguje, to nie znaczy, że masz w niego wjechać, tylko uniknąć kolizji. Gdyby na miejsce przyjechał ogarnięty bagietmajster, to obaj powinni dostać mandat.
@pss8888: jak spokojnie jechał swoim pasem skoro na przekór skodzie przyspieszył uniemożliwiając zmiane pasu? mógł tylko spuścic noge z gazu i wtedy nie było tej sytuacji. Kierowca skody też mógł spróbować sie wbić za niego ale nie wiemy czy za autorem nagrania nie było innego samochodu z którym musiał by przeprowadzać tę samą walkę. Ja tam zawsze wpuszczam ludzi bo każdemu zdarzy sie zaj3bać w akcji...
nie jechał poprawnie swoim pasem


Prawo o ruchu drogowym art. 24 ust. 6 Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości. [...]


@TheNarf: Tej, a kiedy on tam przyspiesza? To Skodziarz hamuje przecież przed rondem.
Ładnie wykopki się #!$%@?ły do nagrywajacego, który #!$%@? nic złego nie zrobił. Galareta zamiast mózgu, czy co?


Wymuszający powinien dostać sporo punktów karnych, za to nagrywający powinien zostać skierowane na obowiązkowe badania psychiatrycznie bo stanowi zagrożenie na drodze i całkiem zasadne jest, że powinien mieć zatrzymane prawo jazdy do odbycia terapii radzenia sobie z własną frustracją.

Nie wiem co musiałoby by się stać, żebym z przestraszonym dzieckiem i proszącą żoną nie potrafił
nie, lepiej dążyć do kolizji z dzieckiem na pokładzie xD co za dzban xDDD boisz się, że by ci się męskość zmniejszyła jakbyś ustąpił?


@mentari: dziecko na pokladzie, na pewno CHORA CURKA do tego! jezdzijcie sobie jak chcecie ale ustepowac drogowym przygłupom to tak samo jak nie isc na wybory. niczego to nie poprawi napewno na lepsze, beda sie wpie$dalac coraz bardziej
@Camilli: Widzę już przeprowadziłeś kompletną analizę psychiatryczną stanu zdrowia faceta po kilku sekundach nagrania z auta. Równie dobrze Wojtek mógł do końca wierzyć, że debil w niego nie wjedzie, skoro ma pierwszeństwo. Przypajacował, ale objeżdżanie tego faceta nie ma żadnego sensu, bo jest niewinny, nie złamał przepisów, jedyną jego winą jest to, że postanowił rywalizować z debilem.
Tej, a kiedy on tam przyspiesza? To Skodziarz hamuje przecież przed rondem.


@symis: obejrz jeszcze raz patrząc na linie na rondzie, ewidentnie przyśpieszał

powtarzam: obaj to idioci
Ładnie wykopki się #!$%@?ły do nagrywajacego, który #!$%@? nic złego nie zrobił. Galareta zamiast mózgu, czy co?


@Iudex: poducz się przepisów

Prawo o ruchu drogowym art. 24 ust. 6 Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości. [...]

kolejny raz mówię że obaj to idioci, jak masz wątpliwości czy przyśpieszył to posłuchaj silnika i popatrz na linie między pasami
poducz się przepisów


Prawo o ruchu drogowym art. 24 ust. 6 Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości. [...]


@TheNarf: I kto tu jest frustratem? Nie zwróciłem uwagi na wyprzedzanie i od razu trzeba się #!$%@?ć i robić ze mnie durnia, który nie zna przepisów xD

Weź serwetkę, otrzyj nieco pianę z ust.
@Iudex: ja nie zrobiłem z Ciebie durnia, sam to uczyniłeś
przeczytaj jeszcze raz do czego się odniosłem i zobaczysz komu z ust piana leciała:

Ładnie wykopki się #!$%@?ły do nagrywajacego, który #!$%@? nic złego nie zrobił. Galareta zamiast mózgu, czy co?
Tu proszę państwa spotkało sie dwóch debili. Jeden bo #!$%@? sie nieznających przepisy (nie patrząc na oznakowanie), a drugi bo musi trzymać specjalnie taki dystans, żeby #!$%@?, a później udowodnić swoją racje. Oba gatunku to debile na drodze, każdy powinien dostać mandat jednakowo.