Wpis z mikrobloga

@pokaczw: @bezbekpol Takich debili jak ten w skodzie to co chwilę spotykam, oni muszą gaz do dechy i do końca lewym, żeby być przed tobą, mimo że za tobą pełno miejsca. I jeszcze wpychają się na ciebie, bo on ma włączony kierunek, tak samo debile wyprzedzają nie ma miejsca gdzie wyprzedzić bo jedzie ciąg aut 60 km/h ale on musi i potem zjeżdża na ciebie. Ja zawsze przyhamuje bo po co
@pokaczw: Dwóch debili. Obydwoje do ukarania przez sąd - skodziarz za spowodowanie kolizji i wymuszenie pierwszeństwa - nagrywający za niezachowanie szczególnej ostrożności w sytuacji, która tego wymaga (pomijam już fakt, że przepisy zobowiązuja nas do unikania zagrożenia, a nie dążenia do kolizji xD).
To chyba z powodu pewnej anonimowości wewnątrz kabiny samochodu.


@Tymajster:

To z poczucia zagrożenia życia. Samochód porusza się z prędkościami niebezpiecznymi dla człowieka i wielu ludziom aktywuje mechanizm walki.
@pokaczw: Przecież prawie połowa sytuacji z nagrań na stop chama to idiota, który kupił sobie kamerkę i specjalnie prowokuje, żeby wrzucić zdarzenie do neta. Tyle razy widziałem tych dzbanów, którzy jeszcze dodawali gazu gdy ktoś zmieniał pas i wymuszał, a wystarczyło tylko jechać tym samym tempem, albo zdjąć nogę z gazu. Poza tym Polacy na drodze to zero kultury jazdy, uprzejmości i szarżowanie. Tutaj też brak dźwięku na początku, filmik pocięty,
Tyle razy widziałem tych dzbanów, którzy jeszcze dodawali gazu gdy ktoś zmieniał pas i wymuszał


@Nowystaryziel: ty inc3lu!!!! bendziesz miał prawko, to zrozumiesz, cała wina tego z beenmwu, bo mu zachamował przed maskom i świecił długimi!!!!11 on ma prawo jechać autostradą lewym pasem 120 km/h przez 100 km, bo on wyprzedza!!!!!!!!!1 a tobie jak się spieszy, to się na pociong przesiądź!!!!111


klasyk, wkuriać wszystkich dookoła, a później zdziwko, bo mu ktoś