Wpis z mikrobloga

Bezsilnosc i nadzieja kierują mnie w kierunku społeczności wykop. Trochę tu z Wami siedzę, a trudno mi na dopiero siedzieć i czekać na policję.
Człowiek, jedzenie od gęby odstawiał, żeby w rower inwestować. Był że mną na Wiśle, Wschodzie, ultralajkoniku i innych.
Teraz wyrwa w sercu i nadzieja, że kiedyś jeszcze go zobaczę. Doinwestowany.
Accent peak 29
Kola dtswiss m1900
Tarcze Ice tech
Czujniki wahoo
Tarcza oval absolute black
Lewa korba przewiercona pod czujnik kadencji
Amortyzacja podsiodłowa escholl
Lemondka
SPD XTR.

Skradziony z łódzkich Bałut, okolice ul. Wycieczkowej.

Mirasy rozglądajcie się proszę i podbijajcie Nagroda za wskazanie.

#rower
#kradziez

Dziekuje!
counterfeit - Bezsilnosc i nadzieja kierują mnie w kierunku społeczności wykop. Troch...

źródło: 20230412_080033

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@counterfeit: Powodzenia w odzyskaniu ale szansę są bliskie zeru.
Teraz musisz też przeanalizować w jaki sposób Ci go ukradli po to aby drugi raz nie popełnić tego błędu, czy też może i mniej inwestować w sprzęt bo tutaj do przesady poleciałes z inwestycjami, zarówno pod względem praktycznym jak i finansowym, wspomiane odmawianie sobie czegoś aby coś kupić. Poza tym jakby nie było to ciągle rzecz nabyta która z dnia na dzień
  • Odpowiedz
@counterfeit: żeby wprowadzić trochę optymizmu w kontraście do powyższych komentarzy - jakiś czas temu dziewczynie ukradli rower, pisałem o tym nawet tutaj na wykopie plus na paru grupkach na FB, zgłosiliśmy to na policję, podaliśmy numer ramy i jakież było nasze zdziwienie gdy po pół roku (wiem, sporo czasu) dostaliśmy telefon z komendy ze rower do odebrania, do tej pory jesteśmy w szoku xd okazało się ze gość który te rowery
  • Odpowiedz