Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Niebieskie i różowe jak podchodzicie do takich spraw i jak to wygląda od drugiej strony?
1. Dziewczyna długo nie odpisuje, odpowiada zdawkowo, nie pisze nigdy pierwsza to wiadomo - ma nas gdzieś na szarym końcu
a co gdy
2. Szybko odpisuje, czasami pisze, używa emotek ale jednak jej wypowiedzi są jedno zdaniowe, często takie jakieś suche. Ciśniecie dalej czy dajecie sobie spokój? Co rożowe o tym sądzą?
I 3 opcja sama pisze, odpowiada mega długimi elaboratami, czuć, że się wkręca w rozmowę to chyba jasne i taki kontakt aż chce się ciągnąć.
Jak to było u was różowe? Czy wasza komunikacja w długich znajomościach czasami przechodziła oczko wyżej czy może zależy od dnia, humoru, whatever i wszystko trzeba wyczuć?

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #milosc #przyjazn #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 4
@mirko_anonim ad.1. Jeśli ktokolwiek mi zaczął pisać zdawkowo to przestałam pisać pierwsza albo napisałam ze nie musi się wstydzić (może pisać o każdej porze najwyżej odpisze później) i może pisać pierwszy/pierwsza. Jak to nie poskutkuje by ktoś się aktywował do pisania to po prostu znajomość zamiera i trudno.

Ad.2. Kwestia preferencji. Ja wole by jakieś ciekawsze tematy były bardziej rozbudowywane niż jedno zdanie. Na początku relacji raczej jest więcej do przekazania na
@Kitku_Karola: Mi się chyba jeszcze nie udało poznać nikogo, kto lubiłby elaboraty w takim stopniu jak ja. Moi bliscy już się przyzwyczaili, że ja tak piszę, a oni trochę krócej, więc nie czuję żebym się bardziej angażował, natomiast w przypadku nowszych znajomości moja skłonność bywa mniej zrozumiana. Bo ludzie zazwyczaj interpretują to tak, że albo jestem świrem, albo że zbyt bardzo zaangażowany (u mnie to nie jest żaden wyznacznik), albo -
✨️ Autor wpisu (OP): @GoddamnElectric @Kitku_Karola właśnie z tą drugą opcją mam problem.
Czy jednak różowa ma taki styl pisania czy odpisuje bo wypada, bo nie chce być niemiła mając nas totalnie w D. Co w takiej sytuacji? I jak to zweryfikować? Może jest mniej uzdolnionym pisarzem, może po prostu nie błyszczy inteligencją (zwłaszcza jak jest 9/10) to umówmy się za takie często faceci odwalają całą robotę.
Czy myślicie że podpytanie
@mirko_anonim jeśli to siostra Twojego dobrego kumpla to może ona Ci odpisywała tylko z grzeczności a nie bo była zainteresowana. Wciąganie w to wszystko jej brata może być niezręczne. Wg mnie trzeba ja zapytać bezpośrednio czy chce iść z Tobą na randkę lub sie spotkac, bo inaczej nigdy sie nie dowiesz czy jest Tobą zainteresowana czy tylko odpisuje Ci by nie było dziwnych i niezręcznych sytuacji gdy spotkasz sie z jej bratem