Wpis z mikrobloga

  • 0
zrzucić 10kg :D


@dablju_:
Bym się musiał ostro głodzić :( Szczupły nie jestem, ale tłuszczu jakoś dużo nie mam.

Zacząć trenować na poważnie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Poemat:
Już mam problemy z regeneracją, i tak ciągle mnie uda napierdzielają.

@TypowyXD
Siłownia spoko. Do siłowni mam akurat talent i gdybym to lubił to na pewno na siłowni bym miał lepsze efekty niż na rowerze ( ͡
Już mam problemy z regeneracją, i tak ciągle mnie uda napierdzielają.


@i-marszi: Bo robisz rozkład w zasadzie od początku zimy totalnie z dupy. Serio, albo zainteresuj się jakimś programem treningowym albo uderz do jakiegoś trenera. Z kolei:

Szczupły nie jestem, ale tłuszczu jakoś dużo nie mam


To jak już jesteśmy szczerzy to raczej siebie oszukujesz ;) Zrzutka wagi na stałe chociażby 5kg u Ciebie odbędzie się bardzo małym kosztem, a zobaczysz
@i-marszi: masz mnie na intervals więc możesz zobaczyć jak ja rozłożyłem treningi od października a jak ty. Dopiero niedawno zacząłeś jeździć z5, wcześniej to było takie #!$%@? wie co. Ja za to mogę się obwołać samozwańczym królem bazy, od października naklepałem 200h samej z2 i ja to teraz czuję bo jazda 4-5h w tej strefie na dworze nie stanowi problemu. Dodatkowo zeszło mi z tego tytułu jakieś 2kg samego tłuszczu bez
@i-marszi: Nie poczuwam się na tyle kompetentny by dawać Ci porady treningowe, ale troszkę powiem o moim przypadku.

W kwietniu z testu 20' wyszlo mi 308w co daje u mnie 4.8w/kg. Uważam nieskromnie, że całkiem nieźle jak na moje możliwości treningowe.

Ale każdy medal ma dwie strony, a kolarstwo wiele obliczy. Poprawiłem ftp, ale inne cechy jak sprint, beztlen czy wytrzymałość u mnie leżą. 2h srednim tempem jeszcze spoko, potem robi
@i-marszi: Masz plan treningowy ułożony pod wzrosty na wykresie i tyle. Moim zdaniem zbyt mało jazdy na progu/nad/pod.

Wywal cały bieżący tydzień, popracuj na progu FTP, rób 95/105%, 100/120/100, jakiś narastający 92/100/106, trochę SS,

Zmniejsz koniecznie objętość - to cię męczy, dlatego cię bolą uda.

Z3 Zostaw Sobie na weekedowe jazdy z grupą

I najważniejsze - zrób TEST tam gdzie aktualnie jezdzisz.

Ja na trenażerze nie mogłem ujechać 15 minut na