Wpis z mikrobloga

226 641 + 267 + 5 = 226 913

Wypad na lodzika ( ͡º ͜ʖ͡º)
Start z Lublina. Całkiem przyjemna okolica. Nałęczów - Kazimierz i na odcinku ok. 50 km nakręcone w górę niecałe 600 metrów, a na kolejnych ponad #200km następne 600 m xD
Wpadło kilka #kwadraty do mazowieckiego, na południe od Dęblina. Tyle tam piachu, że nie dziwię się, że nikogo tam nie poniosło jeszcze. Czekały dla autystycznych koneserów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od Dęblina w sumie nuda, az do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w którym wpakowałem się w nieplanowane bagno i ujeby. Ogólnie był to dzień dziwnych ludzi. Najpierw uporczywe cyganki w Kazimierzu. Potem w Bogatkach pod Piasecznem jakiś chłopaczek ściągnął spodnie i machał fujarą, na koniec w metrze typiara obrabiała galę kolesiowi xD no tego, cieszę się z powrotu do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) z plusów fajny motorek na promie w Kazimierzu złapałem. Ale sam prom chyba z korzeniami u przedwojennych mieszkańców Kazimierza, 14 zeta za rowerzystę ( )
Nie polecam panini na stacji na wylocie z Kozienic na Warszawę. Dostałem przypaloną bułkę z serem xD a że żołądek zasysal mi już dupę, to zjadłem bez kłótni, że takie gówno dają ¯
(ツ)_/¯

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz StulejmanWielki - 226 641 + 267 + 5 = 226 913

Wypad na lodzika ( ͡º ͜ʖ͡º)
Start z Lu...
źródło: Screenshot_20230513-222927-810
  • 11