Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś dlaczego faceci ubierają na siebie tak wieśniacko #!$%@? wyglądającą koszulę? Bo naprawdę nie rozumiem tego fenomenu, lepiej jest założyć dres #!$%@? w gównie z dziurą na dupie niż coś takiego. Jedyne skojarzenie to Przemek 21 lat z jego BMW rocznik 2003 (na które wydał wszystkie pieniądze z ostanich 3 lat #!$%@? w januszexie) z zakolami na pół głowy, kiedy #!$%@? podrywa lokalną dupodajkę na imprezie w remizie (nawet ona mu nie chce dać). W tym po prostu nie da się dobrze wyglądać, jest to największe modowe bezguście jakie istnieje.

inb4: bo im się podoba i każdy ma prawo ubierać co chce
nie #!$%@?, nikomu się to nie podoba, nie ubierasz koszuli tylko po to, żeby się w niej dobrze czuć (a jeśli już to nie jakiś #!$%@? wiskoza-elastan), a po to żeby dobrze wyglądać, dlatego nikt w takim syfie na chodzi na codzień.

#moda #modameska #patologiazewsi
OktawianAugust - Wyjaśni mi ktoś dlaczego faceci ubierają na siebie tak wieśniacko #!...

źródło: guwnojebane

Pobierz
  • 17
@MxS89: Nic takiego nie napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i tak nie masz racji, bo istnieją pewne normy społeczne, których nie można łamać. W Polsce nielegalne są bilbordy z martwymi płodami, chodzenie nago czy uprawianie seksu w miejscu publicznym, a jednak każda z tych rzeczy jest dużo mniej obrzydliwa niż noszenie takiej koszuli.
stylizacji techno 2000 vibe


@OktawianAugust: Czyli absolutnie najwieksze bezguscie w historii Polskiej mody. W ogole lata 2000-2002 to byl szczyt kiczu modowego, beznadziejnej muzyki, beznadziejnych programow w telewizji oraz filmow. Nie bez powodu dwa najgorsze polskie filmy wszechczasow czyli "Yrek Kosmiczna nominacja" i "Gulczas a jak myslisz" sa wlasnie z tych lat.
@OktawianAugust jak na zachodzie gwiazdy zaczęły ubierać skarpetki do klapek czy sandałów to to było odkrycie roku, ale jak już Polak to kilka lat temu zrobił to fajnopolaczki w tvenach i GW mówiły o wieśniactwo.
@OktawianAugust: Bardzo ciężko jest ci udzielić odpowiedzi na to pytanie gdyż ponieważ najczęściej negatywnie odnośnie ubioru Polaków wypowiadają się głównie inni Polacy. Mi taka koszula kojarzy się z jakimś pijanym angolem