Wpis z mikrobloga

@sruba_m3 akurat tutaj to wiadomo o co chodzi. ale miałem jedną znajomą co mi opowiadała o swoim ojcu, bracie i psie i o każdym mówiła po imieniu (pies miał ludzkie imię) i zawsze mi się pierdzieliło kto jest kto
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: uwielbiam jak taka patologia w swoich opowieściach podaje imiona, tak jakby Krzyśka znała cała polska xD

Mam wrażenie że to przez to, że przez swoje #!$%@? mózgowe nie potrafią wyobrazić sobie jak ten komunikat odczytuje odbiorca, widzą go tylko ze swojej perspektywy, no a oni przecież znają Krzyśka xD


@sruba_m3: ale to nie tylko patologia, ale jeszcze ludzie że spektrum autyzmu i schizo
  • Odpowiedz
  • 2
@sruba_m3 w sedno, większość kobiet tak ma jak opowiada obcej osobie o sobie, swoich dzieciach, mężu, psie, w sumie kij wie o kim, bo podaje tylko imię i nie wiadomo o kim opowiada xd
  • Odpowiedz
@pieknylowca: W teorii ustawa nie rozróżnia płci sprawcy przemocy. Też możesz zadzwonić, że baba cię bije i ją wywalą z chałupy. Ale wszyscy wiemy jak jest w praktyce.
  • Odpowiedz
@sruba_m3: Moja była jak opowiadała jakąś historię to zawszę imię i nazwisko jakieś osoby podawała. Mówię jej, że po co mi mówisz imię i nazwisko koleżanki jak ja jej w ogóle nie znam - "BO TAK MI ŁATWIEJ" xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mam wrażenie że to przez to, że przez swoje #!$%@? mózgowe nie potrafią wyobrazić sobie jak ten komunikat odczytuje odbiorca, widzą go tylko ze swojej perspektywy, no a oni przecież znają Krzyśka xD

@sruba_m3: to się nazywa unikanie powtórzeń w tekście, serio miałeś problem z kontekstu odczytać kim jest Krzysiek?
  • Odpowiedz
@sruba_m3: w sumie jakby się zastanowić to to jest takie zjawisko. Dodam od siebie, że ja zaobserwowałem bardzo podobną reakcję u tej grupy. Otóż gdy jeden z przedstawicieli ich plemienia trafi do więzienia to ostentacyjnie stwierdzają, że "cała Polska", "całe miasto" czy "całe województwo", wysyła mu wyrazy wsparcia czy tam go popiera, oczywiście gdy do więzienia trafi przedstawiciel przeciwnego plemienia to wtedy "cała Polska", miasto, województwo, powiat, sołectwo czy dzielnica "wbija
  • Odpowiedz
@sruba_m3: nie, po prostu Krzysiek, to ktoś bliski, znajomy. Masz się poczuć, jakbyś go znał, jakby to był super gość. A jakimś tam anonimowym mężem masz gardzić.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: To jest bait. Dlaczego? Bo wy chyba Facebooka nie macie, bo jakbyście mieli to byście widzieli jak różne Karyny i ogólnie społeczeństwo pisze w internetach. Nieskładnie, z błędami itd. To jest za ładnie napisane.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: ktos mi powie ze taka p0lka to nie jest zwierze? przeciez to nawet nie ma za bardzo rozumu juz nie mowiac o godnosci czy szacunku. jak taki szczur, dasz mu posiedziec w dziurze to juz mysli ze to jest jego..
  • Odpowiedz