Wpis z mikrobloga

Myślałem, że to ja mam poroniony pomysł chcąc robić 1800 km w 12 dni po Alpach, ale widzę, że ktoś mnie przebił. Polski Biceps ma w planach dojechać na majora do Paryża XD 1800 km, gravel z ładunkiem (to chyba pier***nie?), 300 dziennie - bardzo ambitnie jak na kogoś, kto w tym roku na stravie ma zarejestrowane 200 km, najwięcej jednego dnia też zrobił 200 i to na szosie xD Wyczuwam już jutro pierwszy kryzys, zakwasy i ból tyłka, ale zobaczymy tego harpagana. Nie mniej powodzenia życzę xD

#rower #kolarstwo #bikepacking #csgo #major
Pobierz Mauupa - Myślałem, że to ja mam poroniony pomysł chcąc robić 1800 km w 12 dni po Alpa...
źródło: Screenshot_2023-05-11-22-17-22-626_com.instagram.android
  • 31
@GetRekt: mam cię na czarnej, to znaczy, że nie jesteś zbyt normalny... I to że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną też... Bo niby gdzie wyczytałeś, że twierdzę, że jestem lepszy? I może jeszcze zacytujesz... Czekam na fikołki.
@metaxy masz mnie na czarnej, bo wytykam pedalarzom ich hipokryzję i idiotyzm, co też zrobiłem w tym wypadku. I przestań udawać większego debila niż jesteś
@Vadzior zostało 270km, ale jutro o 19 gra drużyna która chce obejrzeć bo coachem jest jego były coach. generalnie miał wiatr w twarz przez ostatnie 3 dni, ale dziś już w plecy