Wpis z mikrobloga

Jeszcze rok temu, podczas konferencji Glapińskiego, była ponad setka wpisów tysiące wypowiedzi, ogromna euforia i wrzawa, pełno memów i #!$%@? go wie czego. Fantazje o dojeżdżaniu kredyciarzy i odkupywaniu od nich mieszkań za pół ceny. Wtedy dochodziło do człowieka z jakimi odklejeńcami i zawistnymi #!$%@? tutaj siedzi. Dzisiaj naliczyłem 3 wpisy nt. konferencji RPP ;) Pięknie życie was zweryfikowało ;) Co niektórzy się zreflektowali i teraz udają że nie mieli z tym nic wspólnego, sami najeżdżają na odklejeńców, inni pousuwali konta albo przestali się udzielać, ostały się jedynie jakieś osamotnione niedobitki.
#nieruchomosci #nbp #mieszkanie #kredythipoteczny #inwestycje
  • 20
@Tomahawkkk: Perfumowyswir to jest mitoman, polecam przejrzeć jego wczesniejsze wpisy o 1,5 miliona zwrotu podatku z ipboxa czy zakupu domu w Hiszpanii, nie widziałem ani jednej jego wypowiedzi w której wniósł do tagu jakąś rzeczową wiedzę czy komuś coś doradził. Pasitiemu psychika siadła, ktoś go wystalkował że on o tych spadkach już od dekady pisze w różnych miejscach w necie pod nickiem zerox.
@Dusk_Forest77: merytoryki to tu prawie nie było, spamu spadkowego za to od groma. W sumie odklejenie to dobre słowo na to co tu się czasami wyprawiało xD A skąd w niektórych ludziach tyle zawiści to też dla mnie zagadka, ale cóż, chyba się trzeba przywyczaić. Teraz przynajmniej coraz częściej trafiają się dobre memy :)
@Dusk_Forest77: no tak co on może więcej zrobić, przecież tam siedzi cała rada złożona z profesorów i ekspertów i Glapa w tym ma tak swój jeden głos z 10ciu członków - taki sam głos. Oni nie mają wpływu na głupie decyzje i rozdawnictwo rządu. Zrobili co się dało, zamrozili obecnymi stopami całkowicie nowe kredyty hipoteczne i zwiększenie stóp jeszcze bardziej nie zamrozi już ich mocniej. Ja rozumiem, że może ktoś chce
@Dusk_Forest77: trolle spadkowe, i wszelkie inne są nieszczęśliwi, dlatego chcą żeby inni byli nieszczęśliwi razem z nimi. Ściągnąć do takiego samego samopoczucia w jakim żyją sami. Kiedy to zrozumiałem zacząłem mieć w dupie hejt i ‚dobre’ rady z internetu. Ufam tylko profesjonalistom i ludziom którzy podpisują się z imienia i nazwiska, ale i tego nie biorę bezkrytycznie.
@Dusk_Forest77: No cóż. Wyszło jak zwykle - karton i gówno ;) zamiast pozamiatać tych najgłupszych, co #!$%@? sie po same uszy gospodarujących swoim portfelem jak kontem w simsach, to mamy stabilną inflację 16%. No ale kolejna grupa, po madkach 500+ i emerytach bedzie miala za co sie odwdzieczyc w wyborach. Normalny rząd by tyle nie dał :)
trolle spadkowe, i wszelkie inne są nieszczęśliwi, dlatego chcą żeby inni byli nieszczęśliwi razem z nimi. Ściągnąć do takiego samego samopoczucia w jakim żyją sami. Kiedy to zrozumiałem zacząłem mieć w dupie hejt i ‚dobre’ rady z internetu. Ufam tylko profesjonalistom i ludziom którzy podpisują się z imienia i nazwiska, ale i tego nie biorę bezkrytycznie.


@danielnieobajtek: dla mnie jest to mega niezrozumiałe, że są ludzie, którzy wkładają tyle wysiłku żeby
@Dusk_Forest77: no a jak raty rosły to się nie mądrzyłeś :P Generalnie to kredyciarzy uratował rząd wakacjami, bez tego byłaby kicha i takie są fakty. Generalnie to w Polsce wszystko stoi na głowie i najlepiej jest być rozrzutnym, chciwym i roszczeniowym. Gorzej jak ktoś jest oszczędny, pracowity i nie lubi ryzykować, wówczas w Polsce ma #!$%@?.