Wpis z mikrobloga

no elo, w listopadzie pytałem Was o eleganckie #perfumy na jesień-zime i finalnie wybór padł na givenchy edp, które mega mi siadły.
a z racji iż sezon zimowy już za nami, to potrzebuje pomocy w poszukiwaniu jakiegoś fajnego, lekkiego letniego zapachu.

W zeszłym sezonie miałem "Acqua di Parma Blu Mediterraneo" (nie pamiętam który model dokładnie) i pachniał mega. Lekko, wakacyjnie, cytrusowo i "włosko" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam coś podobnego (najważniejsze żeby były w douglasie/sephorze, bo chcę potestować xD)

macie coś do polecenia?
  • 9
@Gennwat: witam tibijskiego świra ( ͡° ͜ʖ ͡°) weź pod uwagę że chyba wszystko z linii Blue mediterrano ma bardzo słabą trwałość. Jeśli chodzi o cheapies to Zara Vibrant leather summer jest świetna, do tego polecił bym też Jil Sander sun men i Moschino uomo?. Z trochę droższych rzeczy Light blue forever, linia aqva od Bvlgari (aqva pour homme, aqva marine, aqva Amara faworyci) no i Hermes
@Gennwat: z nie włoskich Terre d'Hermes Eau Givree, Dior Homme Cologne, włoskie Acqua di Gio Profondo, Acqua di Gio EDP, Dolce Gabbana Summer Vibes, Dolce Gabbana Light blue forever, Bvglari Aqva