Wpis z mikrobloga

@puexam: co to za bełkot? Ktoś pyta dlaczego pozwolenie na budowę nie zgadza się z MPZP, a urząd opowiada jak się sprawdza zgodność z MPZP. Teraz zostaje obywatelowi poprowadzić postępowanie administracyjne i już wszystko będzie wiedział xD

Na Wojszycach też mamy ciekawie. Na początku roku zbudowali chodnik z WBO w miejscu, gdzie MPZP przewiduje drogę i teraz próbują nie budować drogi w ogóle, bo inaczej okaże się, że nie dość, że
@Ogau moje miasto takie piękne ale tam chodzi localsom głównie o to żeby nie objeżdżali ich uliczka tego jednokierunkowego kawałka Ratajów. zapominają tylko że jak już pawia będzie naprawiona to nikt w ta Jasienicy i tak nie będzie chciał specjalnie skręcać chyba że do kościoła w niedzielę ;)
@puexam: no tych dzbanów z Ratajów i okolic to bym zamknął w enklawie. Zakaz wjazdu z każdej strony tak, jak im się marzy, ale też zakaz wyjazdu. Niech tam gniją ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inna sprawa, że ja podejrzewam, że miasto gra rękami tych gamoni, bo się pokapowali, że ktoś czegoś nie ogarnął przepuszczając ten projekt w WBO

zapominają tylko że jak już pawia będzie naprawiona to
@Ogau niestety nie zapomniałem, ale pawia nawet z kostki będzie jakoś przejezdna. dziś nie jest, co widać po ilości samochodów na grota które nie mogą jechać Ratajów xd
@puexam: Pawia to raczej tranzyt na Jagodno, a nie odciążenie Grota. Koniec końców i tak wszyscy spotykają się pod wiaduktem. Pawia niewiele zmieni, bo jeszcze do końca kwietnia można było przejechać równoległą Granitową, a korek też był na Grota.