Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911 zaraz przyjdzie jakiś wykopowy handlarz i powie, że wcześniej zdrożały o 15% to spadek o 2-3% się nie liczy.
Tyle że mając inflacje 18% r/r to te nieruchy straciły o conajmniej tyle samo na wartości w przeciągu zaledwie jednego roku xD
Wszystko w tym czasie zdrożało o 20-30% a mieszkania co najwyżej stały w miejscu.
@mookie: Jeśli nieruchomości są takie tanie to czemu kupiłeś poniemiecki domek jebiący gównem? xD Udało Ci się rozwiązać problem tej przegniłej podłogi zalanej fekaliami? Tak w ogóle to jesteś koneserem takiego budownictwa czy nie starczyło kasy na nic lepszego? Wybacz musiałem xD Mam dziś dobry humor. Wynajmij to chłopie na kwatery albo sprzedaj szybko, a sam sobie weź coś lepszego, póki jeszcze ktoś coś takiego kupić zechce.
@Dusk_Forest77: sam myślałem o czymś takim jak @mookie wziął, ostatecznie wziąłem się za swoją robotę. On to ogarnie z pewnością we swoim zakresie jak będzie mieć czas. Lepsze to jak gówno deweloperskie w mieście "bo kino i restauracje w zasięgu" do których wejdziesz dwa razy w roku.
@mookie: Chcesz pouczać w temacie nieruchów innych a stać Cię jedynie na najtańsze odpady z rynku jebiące fekaliami. O to jest clue tej wypowiedzi.
@Reanef: Jak dla siebie nie warto zaraz wjadą certyfikaty energetyczne a za kilka lat będziesz płacił znacznie wyższe podatki za tego typu energochłonne budynki. Ja jestem już na rynku kilkanaście lat i widzę jak stare budownictwo zaczyna dostawać po dupie , w tym również wielka płyta
@Dusk_Forest77

Chcesz pouczać w temacie nieruchów innych a stać Cię jedynie na najtańsze odpady z rynku jebiące fekaliami. O to jest clue tej wypowiedzi.


Bardzo personalnie to bierzesz, że aż tak zaczęło ci się ulewać od tego jadu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niepotrzebnie tracisz energie, nic to ci nie da, a przyda ci się bo czekają cie zapewne trudniejsze czasy.