Wpis z mikrobloga

Konfederaci przejęliby się gdyby np. PiS ściągnął do Polski milion imigrantów z Afryki,


@ObserwatorPPR: wystarczyłoby zaostrzyć prawo aborcyjne albo wprowadzić godzinę policyjną dla gejów i byłoby po temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau Nie będzie takiej koalicji. Może cześć Konfederacji się skusi na stanowiska ale całość nie ma szans bo wiedzą, że ich PiS wchłonie, przetrawi i wypluje.
  • 14
jeszcze pół roku, w tym czasie kilkaset tysięcy Julek skończy 18 lat i będzie mogło głosować i kilkaset tysięcy wyborców PiS utraci prawo do głosowania xD


@Tommy__: Ja już takie opinie słyszałem w 2005 roku. I od tamtej pory PiS zdążył zebrać dużo większy elektorat, mimo że wielu emerytów z 2005 już jest 2 metry pod ziemią. A prawda jest taka, że młodzieży się nie chce głosować. Lajkują fanpejdże, piszą, deklarują,
@Tommy__: AHAHAH tak kwiczycie od 2015 :) stare baby wymrą i będzie git.
i dalej nikt nie chce patrzeć na tych obsranych lewactwem komuchów i niemieckich POpleczników. Śnij dalej
@ObserwatorPPR:

Ale to, że ideologia istnieje nie oznacza, że lewica jest ideologiczna. Wręcz przeciwnie, w Polsce jest konformistyczna, lata jak horagiewka na wietrze. Jak byli u władzy to byli z kościołem. Jak sa w opozycji to są przeciw. Jak pisali konstytucję to zapomnieli o homoseksualizmie xD
@rales: Podasz próbę i źródło tego sondażu? Z których sondaży to uśrednienie? Ciężko mi uwierzyć, że na to coś, co obecnie "rządzi" zagłosuje blisko 34% respondentów, a żaden z nich nie ma jeszcze wyrobionego zdania.