Wpis z mikrobloga

czyli będzie najprawdopodobniej tak że nikt nie będzie miał większości


@adhsklusljhagxnki: tak powinno być ustawowo zapisane w konstytucji

Jak jakaś partia ma za dużo, ucinać im mandaty. Inaczej co kilka lat będzie syf, w sumie tak jak jest teraz

Co by nie mówić o zwolennikach Konfederacji i Lewicy to przynajmniej wyznają jakieś idee. Jedyna idea wyborców PiS to żyć i żreć


@ObserwatorPPR: czekaj... Przecież PO i PIS to przy pomysłach
To nie jest żadna idea, co najwyżej postulat spoleczny. Na dodatek dostyczacy bardzo waskiej, marginalnej, części społeczeństwa.


@YnadYnad: w taki sposób wszystko możemy nazwać polstulatem i niczego nie nazwa ideą.
Idea jest taka, żeby nie dyskryminować nikogo ze względu na cechy wrodzone i wszystkie inne, które nie dotyczą osób trzecich. A to dotyczy nas wszystkich.
Nie wiem czy jest sens to tłumaczyć komus, kto zaczyna temat od RU-CHAŃ-SKA.
@Tymajster:

"Idea jest taka, żeby nie dyskryminować nikogo ze względu na cechy wrodzone i wszystkie inne, które nie dotyczą osób trzecich."

I w jaki sposób niby lewica to realizuję?
W jaki sposób okazuj to jako swoją myśl przewodnia?

Poza ewentualnie warstwą werbalną xD

Dla lewicy to jest jedno z wielu haseł, postulatów ale nie główny nurt, wzór - czyli właśnie idea.

Lewica jest totalnie bezideowa i dlatego jest taka slaba i
I w jaki sposób niby lewica to realizuję?


@YnadYnad: na przykład poprzez branie udziału w róznych marszach równości. Na siłę próbujesz się przyczepić. Uroiłes sobie, że tylko prawica ma jakieś idee i co bym nie powiedział, to będziesz tak dopytywał i wiercił aż znajdziesz do czego się przyczepić.

Dla prawicy jest to (tutaj wstaw cokolwiek) jest jedno z wielu haseł, postulatów ale nie główny nurt, wzór - czyli właśnie idea.


Prawica
@Tymajster:

"na przykład poprzez branie udziału w róznych marszach równości"

XD

Powodzenia, nic nie zmieniajcie xD

"Uroiłes sobie, że tylko prawica ma jakieś idee "

Nigdzie nie napisałem nic o prawicy ale ty jesteś lekko upośledzony i sobie dopowiadasz.

Tak sobie możesz gadać i gadać... Powodzenia!
Cześć.
XD


@YnadYnad: I miałem oczywiście rację. Trudno nie wygrać sporu z człowiekiem z prawicową fiksacją seksualną.

Powodzenia, nic nie zmieniajcie xD


@jamajskikanion: A dziękuję, ilośc osób popierających zniesienie dyskryminacji przy zawieraniu małżeństw od lat rośnie.