Wpis z mikrobloga

mając na myśli nas, mam na myśli Polaków - nasz naród. To co piszesz to w 100% racja, dokładnie to trzeba zrobić. Nie wierzę jednak, ze Konfa jest do tego zdolna. Przez ostatnie 4 lata, dała się poznać jako cichy koalicjant pisu.


@mitatuyo: Nie odpowiedziałeś jakich ustaw się boisz. Moim zdaniem propaganda wyprała ci mózg, bo Konfederacja o niczym innym nie mówi tylko o gospodarce, a ty boisz się jakichś chochołów
ale, że memcen jest chory psychicznie? Nieźle. Myślałem, że tylko Korwin i Braun


@Ogau: Tak naprawdę oni wszyscy są zdrowi. To z tobą mamy problem. Czy ten katozamordyzm jest teraz z tobą w pokoju?
@Jah00: tak, jest w całym kraju. Słyszałeś o zakazie aborcji? Pewnie to dobrze, że kobiety mogą rodzić chore dzieci i umierać przy porodzie, bo ty kobiety nigdy miał nie będziesz, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: Ojej znowu aborcja wywołana przez lewaka. Wiesz moje życie nie kręci się wokół aborcji i nie wstaję rano z myślą żeby sobie kogoś abortować. Trzeba mieć nieźle skrzywiony umysł by wynosić do rangi najważniejszej rzeczy w państwie przypadki zdarzające się raz na milion. Żeby chociaż aborcja była rozwiązaniem, ale aborcja nie jest żadnym rozwiązaniem, bo jak może być rozwiązaniem jakiegokolwiek problemu zabijanie. Po drugie aborcja jest zakazana od 30 lat.
Ojej znowu aborcja wywołana przez lewaka


@Jah00: tu przestałem czytać. Wszystko co na lewo od Korwina to lewak xD

Dalej pewnie jest coś o tym, że wcale nie ma chorych dzieci, a kobiety to umierają tylko czasem przy porodzie
Wszystko co na lewo od Korwina to lewak


@Ogau: Takie fakty. Jeżeli podzielisz sobie przestrzeń polityczną na lewicę, centrum i prawicę to okaże się, że całą prawicę zajmuje Konfederacja. To nie jest kwestia opini tylko przyporządkowania poglądów na osi ekonomicznej i społecznej. Nie obrażaj się na wiedzę i na fakty.
mam nadzieje, ze się nie mylisz. Jeśli będą rządzić z pisem to zrobisz sobie zdjęcie z naleśnikiem na głowie


@mitatuyo: oczywiscie, zaraz po tym, jak neuropa sobie zrobi takie fotki po tym, jak w wyrokowali że w 1 kadencji konfederacja będzie w koalicji po 5 dniach. Jak tylko zobaczę te fotki to ja robię swoją, musi być konsekwencja. Bo pytałeś neurope, czy po latach propagandy zrobi taka fotkę, prawda? Z tobą
Jeżeli na tym portalu nie przebywają głównie polityczne trole, a jakby można przypuszczać, ludzie młodzi - czyt. przyszłość narodu, to dochodzę do wniosku, że ten naród nie ma przyszłości.
Nie zapraszam do dyskusji.