Wpis z mikrobloga

@Seractil12: miałem parfum'a, po oversprayu 45 minut i stawał się bliskoskórny, testowane przez trzecią osobę która nic nie wyczuła z odległości 30cm. Natomiast Orientica Souvenir ręka w rękę podobieństwo 90%, nie do odróżnienia, i parametry o niebo lepsze przy cenie 1zł/ml, co jest aż śmieszne i niewiarygodne, ale na mojej skórze tak to wygląda
@blackrei089: znam miniaturki od orientica, sam mam leather oudh i to ciężki #!$%@? z parametrem na poziomie joopa homme czy interlude ale o tym klonie saważa nie słyszałem. Masz porównanie z innymi saważami arabami jak modest une czy writer? Parametrowo jest przyzwoicie?
@ebeebe123123: Modest une miałem - również bardzo dobry klon, w sumie jest to ta sama półka cenowa co orientica. Różnice moim zdaniem na korzyść tej drugiej, głównie przemawiają do mnie parametry. Oba zapachy bardzo zbliżone i oba polecam. Orienticę porównywałem ręka w rękę z Sauvage parfum, tak jak pisałem podobieństwo 90% ale trwałość u araba znacznie lepsza, według mojej dziewczyny projekcja jest zauważalna po upływie 4h, choć mój nos wtedy już