Wpis z mikrobloga

@flookir: nie wypowiem sie, dla mnie jak niskie to tylko bardzo lekkie z trailowa podeszwa, troszke ciezsze tylko jak do biegania, zabudowany nosek i juz, te niskie ciezkie wg mnie to bezsens, jak chxesz miec bezpiecznie i twardo to tylko wysoki, a niski to co nakwyzej gtx na wiosne/jesien ja uzywam bo mieszkam w gorach i codziennie ide na spacer, pada albo syf to ubieram wlasnie niskiego gtx
  • Odpowiedz
@flookir: miałam kiedyś je na nogach i to właśnie jest niski ciężki but, podeszwa w ogóle się nie poddaje. Wiem, że do trailowych nie jesteś przekonany, ale zobacz model Salewa Ultra Train 3, one nie są bardzo miękkie jak typowe trailowe, ale też nie są twarde jak mtn trainery
  • Odpowiedz
  • 0
@ptakov23 @Konkol: kurcze, naprawdę trailowe są tak dobre? Na polskich szlakach głównie widziałem jakieś podejściowe scarpy, la sportivy czy salewy. Daliście mi trochę do myślenia, ale w tej chwili już w ogóle nie wiem czego potrzebuję XD
  • Odpowiedz
  • 0
@flookir przelatalam takimi Alpy i Tatry ( ͡º ͜ʖ͡º) gdzieś widziałam w promocji za 400 zł ten model, możesz zamówić i zobaczyć jakie są, parę razy po schodach się przejść najwyżej oddasz
  • Odpowiedz
  • 0
@Konkol: a będą się nadawać na wiosnę/jesień? Nie mam zamiaru chodzić w jakichś ekstremalnych warunkach, ale nie chciałbym też kupować 3 par butów na każde warunki
  • Odpowiedz
@flookir: bo przyjezdzaja miastowi z nizin i maja na sobie gear jakby mieli jakis 4/5k robic a chodza na 20km szlaki max i to tylko jak jest sucho xD a obok lokalny ziomek w adasiach i go wyzywaja ze jakis debil ktory stwarza zagrozenie
Skoro w trailowej podeszwie sie BIEGA po gorach, po kamieniach, blocie, trawie, suche, mokre, to jak to ma nie dzialac
  • Odpowiedz