Wpis z mikrobloga

Wystarczy Ci, że ulana, garbata, ale lubi D&D i jest intelektualistką?


@ZlotyJakub: No dla wielu wystarczy. Ale to jest strawman bo ona tam chce wysokiego z sześciopakiem czyli top 5-10% mężczyzn w kraju. Bycie nieulanym a więc ładne nogi i dupa, młoda a więc ładna twarz i posiadanie cycków to jest coś kompletnie zwyczajnego.
@Stalionnn: @albo_wutka_albo_buk @albo_wutka_albo_buk
A nie wyszliście z założenia, że to może fejk?
Na tinderze spotkałem się nawet z kontami, które miały fb i instagrama od kilku lat i do tego sporo obserwujących czy tam znajomych i spędzały sporo czasu na prowadzeniu tych kont. Przez jakiś czas gadałem z takimi kontami z ciekawości i w sumie jeśli kontakt nie urywał się przy naciskaniu na pokazanie się albo inną platformę do rozmowy (czyli
@Frank_Parker: co nie zmienia faktu że można poznać fajną dziewczynę oczywiście tag przegryw widzi to inaczej @Dervorin @Dervorin @Dervorin nie zastanawiałem się nad tym , widziałem profile bez zdjęć gdzie jak się okazało dziewczyna była bardzo ładna i nie był to fejki więc nie ma reguły. Oczywiście są różne osoby na Tinderze i może też być jak mówisz
@ZlotyJakub

@Frank_Parker: A ty nie lubisz cycków, okrągłej dupy, długich nóg, ładnej buzi? Wystarczy Ci, że ulana, garbata, ale lubi D&D i jest intelektualistką?


Niektórzy, jak już dorosną potrafia ogarnac ze modelka z wybiegu im szczęścia nie da. Lepiej mieć srednia, niedoskonałą fizycznie partnerkę, niż piękność jak z obrazka opa