Wpis z mikrobloga

202 414 + 42 = 202 456

No i pozbyłem się trzeszczenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
Tylko w sumie nie wiem do końca co było przyczyną, bo nie miałem czasu na eliminowanie po kolei to wykonałem następujące czynności:
*Rozebranie, nasmarowanie i fest skręcenie suportu.
*Wyczyszczenie powierzchni styku korby z tarczą, nasmarowanie śrubek.
* I nie wiem czy nie to było lekarstwem, ale wyczyszczenie haka (jedna śrubka była luźna) ????????.

#rowerowyrownik #szosa

Skrypt | Statystyki
  • 5
  • 0
@TenczowyNarodowiec pracuje, pracuję nad pozycją, nic innego ostatnio nie robię ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mowisz ogólnie o całej jeździe, czy o segmentach? Ostatnio nie ustalam tras pod średnią, miasto, dużo DDR i średnich asfaltów. Po prostu lecę easy a na wybranych segmentach mocniej. Nie wiem czy to też nie jest kwestia geometrii roweru, jednak endurance.
@maciup88: patrząc na losowe segmenty. Ja też dużo watów przepalam ale dużo mniej niż sezon temu. Siodełko w dół u mnie poszło, podkładki wróciły pod mostek, dwie rzeczy pilnuj, kolana blisko ramy, w sensie aby ci nie uciekały na zewnątrz i lekko ugięte ręce w każdym chwycie. Jak jeździsz na niskiej kadencji to nie ugniataj tylko równomiernie staraj się przenosić siły na całym obrocie korbą a najlepiej zwiększyć kadencję.
  • 1
@TenczowyNarodowiec To mnie troche zmartwileś, pozycję wydaje mnie się, że mam całkiem spoko, bo z elastycznością nie mam problemów, 90% to dolny chwyt z lekko ugiętymi rękami, staram się też kilka minut w górnym chwycie z łokciami 90 stopni. Na pewno moja klockowata budowa nie pomaga 183cm/88-90kg i wielki łeb ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°