Wpis z mikrobloga

@DoMD: rozum też chyba przegrałeś. Nie chodzi o fizyczne czy psychiczne dojeżdżanie i znęcanie się, a po prostu należy powiedzieć prawdę prosto w twarz, bez biadolenia i łagodzenia przekazu, aby przypadkiem nie urazić delikatnej psychiki...
Najpierw schudłem z 81kg do 68kg(redukcja) i teraz powoli buduje masę mięśniową aktualnie 72kg


@Psychedryna: Nie zrozum mnie źle, bo gratuluję samozaparcia, włożyłeś w to na pewno mnóstwo pracy, ale...
Co oprócz tego zmieniło się w twoim życiu? Z przegrywa przeistoczyłeś się w chada?
Czy wcześniej byłeś grubym, pijącym przegrywem, a teraz jesteś chudym, ćwiczącym i niepijącym, ale nadal przegrywem?
@Estetykatopodstawa

@Theo_Y: Jestem na wykopie prawie 5 lat, a od 4 okazjonalnie wypowiadam sie na tagu.

Wielu osobom pomogłem i po części dzięki mnie udało im się odmienić swoje życie - zacząć dbać o siebie, poznać kobiete, nawet stworzyć związek (określiłbym siebie jako ktoś, kto ich popchnął w dobrym kierunku, a potem sami robili już swoje "będąc rozpędzonymi").


A w jaki sposób im pomogłeś?

Swoją drogą ciekawe że przegrywa zawsze identyfikuje
@Estetykatopodstawa: zupełnie im się nie dziwie jeśli jedyne na co mogą liczyć to przeciętna laska do tego wyszpachlowana gdzie po zmyciu tego przypomina bardziej belzebuba niż dorodną łanie na której widok naganiacz rwie się do wzmożonego wysiłku. Trzeba jeszcze do tego dodać, że trzeba się o nią w jakiś sposób "postarać". Także reasumując gra nie jest warta świeczki. Nie każdy jest zdolny do wzięcia ochłapów z pańskiego stołu.
Na świętym tagu dużo osób zdaje sobie sprawę, że przyczyną ich przegrywu jest mental, ale ten mental często wynika z różnych zaburzeń, czy po prostu ze z*ebanej osobowości. Tutaj ostatnio kolega o tym pisał
https://wykop.pl/wpis/71221227/budzi-we-mnie-frustracje-to-jak-spolecznie-bagatel
Chyba przyznacie, że osobowość nie jest w pełni plastyczna, z nudziarza, introwertyka ciężko zrobić zabawiacza i duszę towarzystwa
@Saprofit: @Estetykatopodstawa