Wpis z mikrobloga

Nie, nie - nie dlatego nie masz przyjaciół bo jesteś zamknięty w sobie, dokładnie na odwrót tzn. jesteś brzydki i nikt się z tobą nie chciał przyjaźnić, a jak już to tylko żeby cie wyśmiać i dlatego się zamknąłeś w sobie.

Nie, nie - nie dlatego nie masz dziewczyny bo nie umiesz z nimi gadać, ale dziewczyny cie nie chciały i odrzucały po 5 sekundach znajomości za twój wygląd, więc nigdy nie miałeś okazji nauczyć się interakcji z nimi.

Nie, nie - nie masz okropnego życia bo jesteś aspołeczny i masz fobie społeczne, dokładnie na odwrót - miales okropne życie bo wszyscy cie poniżali i traktowali jak gówno za twój wygląd i dlatego wytworzyłeś mechanizm obronny aspołeczności i fobii społecznej.

Wygląd się tylko liczy - chcesz mieć przyjaciół, chcesz mieć znajomych, chcesz być częścią społeczeństwa a może chcesz awansować w pracy? Zadbaj o swój wygląd, schudnij, wyprostuj żeby, wylecz skórę, zrób przeszczep włosów zainwestuj w operacje plastyczne.

I błagam nie mylcie skutków z przyczyną.

Wpis oryginalny by @MagicznyPietrek

#przegryw #blackpill #psychologia #fobiaspoleczna #introwertycy #depresja #niebieskiepaski #rozowepaski #rozwojosobisty #wychodzimyzprzegrywu
  • 25
@itsoverforme32445: Dokładnie.
Ale ludzie nie zrozumieją. Będą obwiniać kogoś, bo "sIĘ NiE sTArA", a osobę, która dąży do zmiany gnieść jak najgorsze ścierwo.
Sam się z tym zetknąłem. Wielokrotne poniżanie, ignorowanie, ustwianie w szeregu (albo nawet poza), traktowanie jak gówno i non stop pokazywanie, że "ty nie pasujesz do życia wśród ludzi" to tylko część tego, co zrobiło społeczeństwo.
@przegryw162cm: Pracuje za granicami kraju. Te "spierdoksy" to czasem ratuja mi dni i tygodnie. Niby mam rodzine i znajomych. Ale ciezko mi by bylo np. przezyc pol roku zamknietemu w Chinach bez Waszego towarzystwa.

Poza tym wyglad to jedno. A psychike musialem ciezko wyrabiac. Bo bieda, bo wies, bo trzy rozwody rodzicow.

Duzo pracy, nauki i wzlotow oraz upadkow.

Dlatego tez szanuje raczej ludzi "slabszych".

Ot zycko.
@przegryw162cm: Bylem w Chinach przed Covidem. Teraz bylem pol roku w Covidzie. Porownanie: Szury nie mialy racji. Jest jeszcze gorzej. Bez kodu QR nawet nasze tlumaczki byly nikim.

To jest jakas #!$%@? dystopia. Media milcza. Bo chca to wprowadzic u nas.

Jesli by tak bylo to juz tylko rewolucja lub rozszerzone samobojstwo.

Nie wiem Miśku. Dla mnie to bylo zbyt wiele. Ledwo stamtad ucieklem.

A bylo ryzyko ze jako "potrzebnego fachowca"
@itsoverforme32445: nie przesadzaj
ruchanie i lochy to jedno, wyglad 99%, ale #!$%@?, mozna miec normalnie znajomych bedac niskim zakolakiem xD i zazwyczaj #!$%@? mentalne powodowalo brak kolegow/przyjaciol w szkole/pracy - aczkolwiek trzeba przyznać ze to wystepuje czesciej u brzydali, ale to raczej kwestia samoświadomosci
to sie sprawdza tylko w przypadku naprawde totalnych typow 2/10
@itsoverforme32445: P I E R D O L E N I E. Upraszczasz. Zrozum - przegryw to nie tylko wyglad ale tez umysl. Dlaczego zakladasz ze Twoje obserwacje nie beda zjechane przez Twoj umysl? Gdzie indziej dawales ciala i nagle tu wyjatkowo bedzie cos sensownego? Co ma wyglad do postrzegania wsrod facetow? Sporo moich kumpli opisalbym jako brzydkich, niskich, grubych, chudych i zadnego jako ladnego (wogole jak taki wyglada). No ale
@Viado:
Przepraszam, ale:
Nie mam na to ani checi ani tym bardziej nie chce mi sie przepychac z "chinofilami" albo tymi szurami od lockdownow. Wystawiac dodatkowo na ciosy z kazdej strony.

Ja nic nikomu zlego nie zrobilem. A sam pobyt tam kosztowal mnie ciezkie stany depresyjne i poczucie ze swiat w ktorym sie urodzilem i wychowalem sie konczy na moich oczach...
Zwlaszcza ze mam dopiero 40 na karku i mialem nadzieje