Wpis z mikrobloga

dlaczego przy tej aferze jest znowu tak samo XD

normalni ludzie, z wartościami - piętnują zachowanie tej kobiety.

lewactwo, kukoldy i puszczalskie #rozowepaski - olaboga intzelu zostaw kobietę intzelu, kobieta to jest kwiat intzelu, faszyzm nie przejdzie intzelu!

barykada jest wyraźnie wyznaczona. lewactwo i białorycerze to wrogowie normalnych ludzi,

#aferaanalna #afera #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #badoo
  • 23
@mieszczanski_trubadur: inceluuuuuu, zgnijesz w sztumie inceluuuuuuuuuu

Najlepsze jest to, ze obrońcy skupiają się na samym fakcie seksu analnego i próbują przemycić tezę, że wykopkom chodzi o seks sam w sobie i że incelom dupa pęka (hehe) bo nie ruchają, a fakt upublicznienia wizerunku i pomówień faceta na publicznym forum jest zupełnie pomijany wśród samozwańczych obrońców tej typiary.
normalni ludzie, z wartościami - piętnują zachowanie tej kobiety.


@mieszczanski_trubadur: Ale o jakie zachowanie konkretnie Ci chodzi?
Mam wrażenie że dla wielu wykopków oburzające jest nie to, że babka upubliczniała wizerunek gościa z tindera, oraz że jego winiła za zaistniałą sytuację, a to że uprawiała seks analny.
Jak inaczej wytłumaczyć pisanie wiadomości do niej i do jej dzieci o treści "hehe dupa boli, hehehe".
babka upubliczniała wizerunek gościa z tindera, oraz że jego winiła za zaistniałą sytuację


@mayek: @gtk90: o to mi chodzi. o grupy na których różowe sobie wstawiają zdjęcia typów, które w ich arbitralnej ocenie coś złego zrobili. plus rozwiązłość zawsze trzeba piętnować.

Jak inaczej wytłumaczyć pisanie wiadomości do niej i do jej dzieci o treści "hehe dupa boli, hehehe".


@mayek: tego nie popieram. w ogóle jest potwierdzone, że ona ma
plus rozwiązłość zawsze trzeba piętnować.


@mieszczanski_trubadur: Z tego co wiem, to nie ma żadnej przesłanki że ma męża. Raczej nie jest w związku, bo brała udział w jakimś programie w tv dla singli. Na pewno ma dzieci.
Takie osoby mogą się umawiać na przygodny seks (także analny). Nic nam do tego i na pewno nie jest to "rozwiązłość którą trzeba piętnować", bo niby czemu?
Co innego publikowanie wizerunku gościa. Tu w
@mieszczanski_trubadur nie no nie wszystko jest czarno białe. ja tam uważam że laska przesadziła tym że wstawia dane obcego chlopa na grupkę, odznaczyła się niebywałą głupota opisując zdarzenie pod imieniem i nazwiskiem ale kara jaka ja spotkała imo jest nieadekwatna i po ludzku trochę jej szkoda. Jak sobie wyobraze ze jestem nia i mam isc do roboty i zmierzyc sie z tymi #!$%@? to az mnie w brzuchu skreca xD. To kim
@mieszczanski_trubadur a czy to jakaś nowość że ktoś gdzieś wrzuca zdjęcia kogoś? na samym wykopie co jakieś czas lądują zdjęcia z tindera, Badoo czy czegokolwiek innego. Ale dobrze że tutaj się nie ocenia wygladu, nie hejtuje...

Tak samo o tym że ma męża ktoś gdzieś napisałaś ktoś coś wie ale dowodów żadnych, już widziałem post że ktoś pierwotnego ss nie widział ale bazuje na tych co wyczytał w postach innych xd
Takie osoby mogą się umawiać na przygodny seks (także analny). Nic nam do tego i na pewno nie jest to "rozwiązłość którą trzeba piętnować", bo niby czemu?


@mayek: to jest liberalne podejście, a ja nie jestem liberałem. należy piętnować puszczalstwo. tak samo, jak kobiety są zasobem Narodu Polskiego i należy penalizować ich stosunki i związki z obcokrajowcami.
@mieszczanski_trubadur: pietnowanie a obsesyjna nagonka to dwie rozne rzeczy. ja uwazam, ze #!$%@? zrobila publikujac wizerunek tego goscia i opisujac ich seks, bo to nie jego wina ze wypadl jej dysk, wypadek. Jesli jej nie okradl, zgwalcil, oszukal ani nie pobil, to generalnie jakiekolwiek negatywne doswiadczenia z nim zwiazane to po prostu negatywne doswiadczenie, nie przestepstwo i nie powinna tego publikowac w internecie, no chyba ze jako cool historyjka dla znajomych