Wpis z mikrobloga

Mirki niech mi ktoś wytłumaczy co laski mają w głowie...
Żona myślała ze jest sama w domu, przyszedł teść i zaczęła mnie obgadywać że nic nie robie, że nie potrafie nic zrobić itd, co jest nieprawdą, a ja siedziałem w pokoiku i słuchałem wszystkiego po czym Żona weszła do pokoju i się połapała ze wszystko słyszałem, wszystko. Zrobiła mi awanturę ze podsł#!$%@? i że sam sobie jestem winien po czym strzeliła focha. I tak już sie nie odzywa trzy dni nawet jeszcze się pluła ze za głośno zęby myłem.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 144
  • Odpowiedz
@Skrzycki:

nie obgaduje tylko pyta anonimów o radę


jak kobieta rozmawia o swoim mężu ze swoim ojcem to "zła p0lka obgaduje biednego dindu nuffin"

a jak p0lak szkaluje własną żonę na publicznym forum przed bandą nienawistnych stulejarzy, to "nie obgaduje tylko prosi o radę"

ale wy jesteście obrzydliwie zakłamani
tfu
  • Odpowiedz
probowalbym jednak szczerze porozmawiac i wyjasnic wszystkie problemy


@xede: najgorsza rada jaką można dać, a też mam trochę stażu za sobą. Tu nie ma problemu jako takiego, nie stłukł się wazon, czy tam skarpety nie zostały wrzucone do kosza. Ona nim podświadomie gardzi, tego nie da się wyjaśnić rozmową. O problemach to można rozmawiać z osobą, która chce te problemy rozwiązać.

@Salomonthekrol Mirek, źle formułujesz pytania. Pytanie prawdziwe brzmi, co Ty
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: dlaczego piszesz to tu, zamiast jej wygarnąć. Moja kobieta też ma babskie odchyły, wtedy jej wyrzucam jakbym tłumaczył dziecku, ona nie chcę się kłócić itp, ale ja dalej gadam jak debilne jest jej zachowanie. Skutkuje. Trzy dni się nie odzywa? To trzy dni by słuchała monologu jak sie obraziła za to, że mi obrobiła dupe. Albo bym przy niej dzwonił do kolegów i opowiadał sytuacje, a potem udawał zdziwionego, że
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: ty jesteś jakiś masochista? Po co siedzisz w takim toksycznym związku? No chyba że tylko dla dobra dzieci. Jak nie masz dzieci to kop w dupę taką babę i do widzenia. A ci co się żenią to durnie są, ja żyję 20 lat bez ślubu, mam dzieci, kobietę która mnie szanuje i jest git
  • Odpowiedz
@Sztabowy: ale rozmowa wyjasni sprawe na 100% jesli zacznie rzucac takimi tekstami prosto w twarz i wtedy bedzie pewny ze nie ma o czym rozmawiac, nie slyszeliscie co dokladnie mowila a wyrok wydany
  • Odpowiedz