Wpis z mikrobloga

Mirki niech mi ktoś wytłumaczy co laski mają w głowie...
Żona myślała ze jest sama w domu, przyszedł teść i zaczęła mnie obgadywać że nic nie robie, że nie potrafie nic zrobić itd, co jest nieprawdą, a ja siedziałem w pokoiku i słuchałem wszystkiego po czym Żona weszła do pokoju i się połapała ze wszystko słyszałem, wszystko. Zrobiła mi awanturę ze podsł#!$%@? i że sam sobie jestem winien po czym strzeliła focha. I tak już sie nie odzywa trzy dni nawet jeszcze się pluła ze za głośno zęby myłem.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 144
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: smutno się czyta, ale pogadaliście ostatnio nas tym co trzebaby zrobić/ jakie macie wzajemne oczekiwania? czy po prostu zlałeś sprawę, gdy o tym wspominała i się nazbierało? Jak już była taka szczera do teścia, to to co słyszałeś, że nie zrobiłeś faktycznie zrobiłeś , czy jednak trochę racji w tym ma?
  • Odpowiedz
bylem przez chwile z taka panna pare miesiecy temu, borderline + toksyk, wiecznie niezadowolona i zla. Ciezko bylo sobie z cipy oczy przemyc bo seks byl zajebisty. Raz powiedzialem, ze ja szukam w zwiazku spokoju. nie zadzialalo, to zerwalem ¯_(ツ)_/¯

Ale nie dziwi mnie ze wielu facetow nie powie w pewnym momencie 'stop, ja #!$%@?', sa sklonni zgadzac sie na takie zachowania, dupa im nastroj co drugi dzien psuje a oni w
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: masz żonę manipulantkę, na twoim miejscu zacząłbym ją nagrywać bo prędzej czy później #!$%@? coś ostrego i to będzie twoja wina. PS. przestań jej dawać wchodzić na głowę, jak ci powie że nic nie robisz to z kopa wchodzisz tam i robisz jej awanturę a nie tylko słuchasz bo jak będzie cię miała za słabego to ciągle ci będzie wchodziła bezkarnie na głowę, one są jak małe dzieci dasz palec
  • Odpowiedz
Ale może op faktycznie nic nie potrafi, to że napisał że to nie prawda niczego nie dowodzi ;)


@morghul:

Ba, to zaprzeczenie, plus fakt że "siedział w pokoiku" bez słowa każą podejrzewać że OP jest faktycznie traktowany jakby nic nie potrafił. (mniejsza z tym jak jest w istocie)
  • Odpowiedz
@xede

probowalbym jednak szczerze porozmawiac i wyjasnic wszystkie problemy, ale na bardzo spokojnie bo z tego moze niezla burda


Jako osoba z nastoletnim stażem nie zgadzam się z Tobą. Ma być teraz grzeczny, miły i pokornie próbować udobruchać księżniczkę, by tylko pogłębić jej pogardę do niego i utwierdzić ją o ich nierównej roli w związku? Jeśli chciałby to ratować to jedyną drogą jest właśnie zrobienie olbrzymiej burdy. Bo każdy związek mierzy się
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: Często jest tak, że "nie szanuje" po fakcie już. Najpierw coś odwala jedna strona, a potem sobie tłumaczy dlaczego to zrobiła obwiniając tę drugą. Tchórzostwo emocjonalne. Obrabianie dupy, to największy znak tchórzy. Wywal trąbę na stół mamucie. Trzymaj się i nie daj się gaslightować czy jak to tam.
  • Odpowiedz
@kiszczak: powiedzialem zeby porozmawial na spokojnie a nie wywiesil biala flage, bez emocji, tylko to moze doprowadzic do konstruktywnej wymiany zdan, kwestia tego czy druga strona chce tego czy tylko zamiesc pod dywan i zyc dalej z nim

sprawy nie mozna tak zostawic bo to tylko przeciaganie ktore prowadzi w jedna strone
  • Odpowiedz
@xede

powiedzialem zeby porozmawial na spokojnie a nie wywiesil biala flage


Przecież w tym przypadku to synonimy. Rzeczowe argumenty nie zadziałają, bo do uczucia nie da się przekonać. Tu trzeba grać emocjami. Bycie spokojnym i rozsądnym trzeba przeplatać małą dominacją. Huśtawka emocji. Na ten moment to on jest zdominowany, a rozmową tego nie naprawi.
  • Odpowiedz
@kiszczak: w skrocie, na podstawie paru zdan oceniles cale jego zycie z kobieta ktore do tej pory przezyl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie mam wiecej pytan, nie odpisuj bo juz nie ma o czym rozmawiac
  • Odpowiedz
Nic nie robisz, jak to nic, w SB spokojnie mógłbyś robić, ewentualnie w ABW czy CBA;) Mistrz kamuflażu, informacje zebrał, teść spowiednik spalony nie wierz draniowi, a jej obrona-atak super taktyczka, uważaj, żeby jeszcze kochanki nie podstawiła, a po pół roku z torbą z Biedronki i puszką Harnasia z domu nie wygoniła;)
@Salomonthekrol:
  • Odpowiedz