Wpis z mikrobloga

Mirki niech mi ktoś wytłumaczy co laski mają w głowie...
Żona myślała ze jest sama w domu, przyszedł teść i zaczęła mnie obgadywać że nic nie robie, że nie potrafie nic zrobić itd, co jest nieprawdą, a ja siedziałem w pokoiku i słuchałem wszystkiego po czym Żona weszła do pokoju i się połapała ze wszystko słyszałem, wszystko. Zrobiła mi awanturę ze podsł#!$%@? i że sam sobie jestem winien po czym strzeliła focha. I tak już sie nie odzywa trzy dni nawet jeszcze się pluła ze za głośno zęby myłem.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 144
@Salomonthekrol:
Jest w niej dużo złości i frustracji, które wylały się przy pierwszej okazji. W związku trzeba być ze sobą szczerym i rozmawiać o tym, co się komu nie podoba. Niedojrzałe osoby zagryzają zęby i milczą z powodu lęku przed eskalacją konfliktu/odrzuceniem/rozstaniem, ale to jest najgorsze rozwiązanie. Jak nie pasujecie do siebie, to lepiej się rozstać, inaczej będzie coraz więcej awantur, zdradzanie, czy ucieczka w używki.
@Salomonthekrol: "rzyszedł teść i zaczęła mnie obgadywać że nic nie robie, że nie potrafie nic zrobić itd, co jest nieprawdą" ktoś tu mija się z prawdą ;-) albo teść albo Ty, ale szkoda mi Ciebie, jesteś teraz w toksycznej sytuacji, być może zbyt wiele od Ciebie się oczekuje. Trzymaj się. Wykopki są z Tobą.
@Salomonthekrol: współczuję.
jeśli macie dzieci, to im współczuję bardziej

żeby to naprawić musi być taka wola obojga. a następnie próby naprawienia relacji.
spróbować mediacji małżeńskiej
jeśli to nie pomoże to obydwoje na psychoterapię

jeśli nie chcecie się w to bawić, to dla dobra waszego i dzieci separacja.

this is the way
Mirki niech mi ktoś wytłumaczy co laski mają w głowie...

Żona myślała ze jest sama w domu, przyszedł teść i zaczęła mnie obgadywać że nic nie robie, że nie potrafie nic zrobić itd, co jest nieprawdą, a ja siedziałem w pokoiku i słuchałem wszystkiego po czym Żona weszła do pokoju i się połapała ze wszystko słyszałem, wszystko. Zrobiła mi awanturę ze podsł#!$%@? i że sam sobie jestem winien po czym strzeliła focha.