Wpis z mikrobloga

Mirki niech mi ktoś wytłumaczy co laski mają w głowie...
Żona myślała ze jest sama w domu, przyszedł teść i zaczęła mnie obgadywać że nic nie robie, że nie potrafie nic zrobić itd, co jest nieprawdą, a ja siedziałem w pokoiku i słuchałem wszystkiego po czym Żona weszła do pokoju i się połapała ze wszystko słyszałem, wszystko. Zrobiła mi awanturę ze podsł#!$%@? i że sam sobie jestem winien po czym strzeliła focha. I tak już sie nie odzywa trzy dni nawet jeszcze się pluła ze za głośno zęby myłem.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 144
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: A potrafisz czy tylko tak sobie wmawiasz? Usłyszałeś prawdę o sobie jaką widzi druga strona. Uczciwie stań przed lustrem i się zastanów czy aby na pewno ona nie ma racji.

Tylko uczciwie odpowiedz sobie na to pytanie, bo albo ty powinieneś się poprawić albo ona #!$%@?ć/ty #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy Moja też chce mi wejść na łeb już próbuje szantaży różnego rodzaju ale się nie daje już teraz mówię wprost nie pasuje coś to wypad, ostatnio codziennie się już zastanawiam czy wszystkie są takie głupie....
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol Mogło być gorzej, ja to się dowiedziałem, że piję i biję od osób trzecich xD

Nie muszę chyba dodawać, że ja w ogóle nie piję bo nie lubię, no może czasem wino z drugą połówką raz na jakiś czas a ostatni raz jak kogoś uderzyłem to chyba w gimnazjum było 20 lat temu xD
  • Odpowiedz