Wpis z mikrobloga

Nie dziwi mnie, że #aferaanalna wybuchła akurat na Wykopie - miejscu opanowanym przez #przegryw
Czy tego typu afery wybuchają na Reddit? Nie. Na Hejto.pl? Też nie
Tylko wykop jest targetem takiego contentu, bo żaden inny poważny portal nie pozwoli sobie, by ludzie oceniali cudze życie seksualne.

Grupa była zamknięta, a to oznacza, że żaden normalny człowiek nie powinien upubliczniać tego, co tam jest zamieszczane. Potem wykopki zdziwione, że musi być milion przepisów na każde gówno, bo dobrej woli w naszym społeczeństwie nie ma.

#bekazwykopkow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 33
@PrzeKomentator: a mnie dziwi że ktoś w ogóle uważa, ze ten zakolak i różowa, którą michau ubił, to są ci źli
dziwne jest też to, że ktoś myśli, że wykopki chcą ukamienować tamtą babe bo sie ruchała
bohaterce nieproporcjonalnie sie oberwało, ale to i tak jest jej wina
@PrzeKomentator: nie wybuchają na reddit bo tam jak nie jesteś czerwony lub tęczowy to dostajesz bana, ja za odpowiedz na pytanie w stylu :"ale o co chodzi przecież to nie jest problem" dostałem bana na 7 dni więc cenzura. Co do grupy zamknietej, sorry ale tłumaczenie po raz nty zasad korzystania z internetu jest po prostu już żenujące. To nie jest piaskownica - tu ludzie są różni wiec na tobie spoczywa
Grupa była zamknięta, a to oznacza, że żaden normalny człowiek nie powinien upubliczniać tego, co tam jest zamieszczane.


@PrzeKomentator: Oznacza, ale chyba tylko w umysłach boomerów. XD Nie łamie to polskiego prawa, ani nawet regulaminu FB.
Osoba, która "wyniosła" informacje z zamkniętej grupy nie musiała przełamywać żadnych zabezpieczeń, w związku z tym udostępnienie tej informacji nie jest przestępstwem.
@PrzeKomentator: Tylko, że tu ciężko mówić o doxingu, kiedy ta kobieta wrzuciła to wszystko sama pod swoim nazwiskiem i zdjęciem. Każda rzecz którą wrzucasz do internetu staje się publiczna, może w końcu uda się to ludziom wbić do łbów. I choć nie popieram dalszego drążenia w personaliach tej kobiety, wywlekania jej linkedina czy instagrama, to mam bekę z sytuacji, która wygląda tak, że ona zgodziła sie na seks i to dość